Logo Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Koordinátor/ka prípravy parkovacej politiky

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
05/2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-  technické zabezpečovanie verejných prerokovaní prevažne online formou (MS Teams) (občasne offline forma)

- správa webovej stránky – aktualizácia podstránok (WordPress)

- príprava prezentácií na verejné prerokovania

- komunikácia so zástupcami mestských častí pri príprave parkovacej politiky
- zadávanie objednávok dodávateľom, kontrola podkladov k objednávkam

- komunikácia s dodávateľmi pri príprave parkovacej politiky

- organizácia distribúcie tlačových a iných materiálov do MČ kde sa plánuje zavádzať parkovacia politika

- Osobné príplatky

- Odmeny, príspevok na III. pilier
- Príspevok na dopravu
- Multisport karta
- Možnosť profesijného a odborného rastu. Výborná príležitosť podieľať sa na tvorbe modernej mestskej firmy a byť pevnou oporou tímu
- viac dovolenky a sick-days

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Slido - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- dôraz na komunikačné schopnosti

- technicky zameraný uchádzač/ka

- orientácia na samostatnosť/flexibilnosť
- profesionálne vystupovanie voči klientom
- precíznosť pri plnení si pracovných povinností
- znalosť cudzieho jazyka výhodou

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Baránková
Tel.: +421947924239
E-mail: poslať životopis
ID: 4817363  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac