Logo Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Registrátor/ka parkovacieho systému

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
05/2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osobná komunikácia s klientami parkovacieho systému
- spracovávanie a administrácia dát od klientov
- prijímanie, evidencia, riešenie požiadaviek a podnetov klientov podľa stanovených postupov
- práca v internom systéme
- prijímanie a riešenie reklamácií a sťažností
- podávanie základných informácií klientom a používateľom
- spolupráca s inými oddeleniami a dodávateľom systému pri riešení doručených požiadaviek
- práca s informačným systémom (zadávanie klientskych údajov do databázy, modifikovanie údajov klientov, opravy a pod.)

Peňažné benefity:
- Osobné príplatky
- Odmeny, príspevok na III. pilier
- Príspevok na dopravu
- Multisport karta
- Možnosť profesijného a odborného rastu. Výborná príležitosť podieľať sa na tvorbe modernej mestskej firmy a byť pevnou oporou tímu
- viac dovolenky a sick-days

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôraz na komunikačné schopnosti
- orientácia na detail
- orientácia na samostatnosť/flexibilnosť
- profesionálne vystupovanie voči klientom
- precíznosť pri plnení si pracovných povinností
- znalosť cudzieho jazyka výhodou

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nela Révay
E-mail: poslať životopis
ID: 4816234  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac