Asistent parkovacieho systému / informátor

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.8.2023
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.príplatky, príspevok na 3. pilier, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osobná komunikácia s parkujúcimi
- asistencia pri službách spojených s parkovaním
- navigácia parkujúcich vozidiel vo verejnom priestore
- rozdávanie letákov a materiálov súvisiacich so zmenami parkovania v lokalitách
- udržiavanie pozitívnej pracovnej atmosféry s kolegami a budovanie dobrých vzťahov s verejnosťou

Hľadáme brigádnikov, najlepšie študentov, ktorí majú priestor pracovať počas pracovných dní aspoň trikrát do týždňa (na cca 4 hodiny denne) v teréne regulovaných zón parkovania PAAS. Hlavnou náplňou práce je informovanie rezidentov a návštevníkov regulovaných zón parkovania PAAS a distribúcia tlačovín. V prípade záujmu nám, prosím, zašlite životopis. Na osobné stretnutie pozveme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Pokročilý
ovládanie mobilných zariadení - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti s prozákazníckym myslením a vystupovaním
- zvládanie stresu, empatia a trpezlivosť pri jednaní s klientami parkovacieho systému
- zmysel pre detail, pokročilú prácu s aplikáciami v mobilnom telefóne
- záujem byť na nohách v teréne v rôznych poveternostných podmienkach
- schopnosť pracovať samostatne a zároveň tímovo
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci, upravenosť a sebaprezentácia
- skúsenosť v zákazníckom servise, predaji výhodou
- znalosť cudzieho jazyka vítaná

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4584964  Dátum zverejnenia: 27.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.