Mzdový účtovník / Personalista

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacvýška mzdy závislá od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie podkladov pre výpočet miezd, stravovacích nárokov zamestnancov, práca s dochádzkovým systémom, - spracovanie pracovnoprávnych vzťahov pri ich vzniku, zmene a zániku (Pracovné zmluvy v súčinnosti s firemným právnikom), - komunikácia s poisťovňami (výkazy, prihlášky, odhlášky), - samotný výpočet miezd, príprava podkladov pre účtovníctvo na mesačnej báze
- Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.).
- Spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov.
- zabezpečenie všetkých povinností pri uzávierke miezd voči štátnym inštitúciám (SP, ZP, DÚ, DDS) - spracovanie ročného zúčtovania daní a zdravotného poistenia, - obsadzovanie voľných pracovných miest vhodnými kandidátmi (inzerát, pohovor, nástup)
- komunikácia so zamestnancami (dochádzka, potvrdenia, dotazy, informovanie)
- podklady pre štatistické výkazy, spolupráca pri vytváraní interných smerníc,
- monitoring legislatívy a zmien ohľadom mzdovej agendy a ich aplikácia pre potreby spoločnosti.
- Výber a zabezpečenie školení pre zamestnancov podľa aktuálnych potrieb a zabezpečenie kontinuálneho vzdelávania zamestnancov.
- administratívna podpora a reporting

Peňažné benefity:
- Osobné príplatky
- Odmeny, príspevok na III. pilier
- Príspevok na dopravu
- Multisport karta
- Možnosť profesijného a odborného rastu. Výborná príležitosť podieľať sa na tvorbe modernej mestskej firmy a byť pevnou oporou tímu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím Váš životopis. Na osobné stretnutie pozveme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti so spracovaním miezd zamestnancov minimálne 5 rokov
- znalosť Zákonníka práce
- precíznosť, zodpovednosť, komunikatívnosť - spoľahlivosť, diskrétnosť

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4435141  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac