Projektant dopravného značenia junior

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.8.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

+ samostatné spracovanie projektov organizácie dopravy pre potreby implementácie parkovacej politiky vrátane schvaľovacieho procesu a úpravy projektov na zverejnenie na web
+ konzultovanie projektov organizácie dopravy s príslušnými útvarmi magistrátu, s mestskými časťami, s Krajským dopravným inšpektorátom, s cestným správnym orgánom a so širšou verejnosťou
+ po hlbšom naštudovaní problematiky aj návrhy komplexných riešení dopravy na území hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy
+ zabezpečenie prípravy a spracovania strategických a koncepčných rozvojových dokumentov pre územie mesta v oblasti statickej dopravy a parkovacej politiky a vypracovanie podkladov, stanovísk magistrátu na medzinárodné, národné a regionálne rokovania v kontexte a rozsahu problematiky statickej dopravy
+ spracovanie materiálov do porád primátora, komisií, mestskej rady a mestského zastupiteľstva na vymedzenom úseku práce a vypracovanie návrhov odpovedí na interpelácie poslankýň a poslancov mestského zastupiteľstva týkajúce sa statickej dopravy, vrátane návrhov na riešenie, zodpovednosť za úplnosť podávaných informácií
+ vybavovanie žiadostí, podnetov, sťažností a petícií týkajúce sa statickej dopravy v zmysle platných predpisov
+ v prípade potreby príprava podkladov na verejné obstarávanie dodávateľov, objednávanie úkonov a fakturácia
+ v prípade potreby zabezpečenie prípravy rozpočtu na vymedzenom úseku práce a zodpovednosť za ekonomické využívanie finančných prostriedkov pridelených pre jednotlivé investičné akcie v oblasti statickej dopravy a zodpovednosť za neprečerpanie finančného limitu
+ úzka spolupráca s oddelením parkovania magistrátu Hlavného mesta SR Bratislavy

- možnosť udelenia peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
- možnosť profesijného a odborného rastu
- pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Ostatné znalosti

CAD systémy - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa s dopravným zameraním /ukončený odbor dopravné inžinierstvo je výhodou/
2. NUTNÁ znalosť tvorby projektov organizácie dopravy a príslušných schvaľovacích procesov
3. vhodné pre absolventov
4. NUTNÁ znalosť práce v CAD programoch
5. základné znalosti ustanovení príslušných STN, technických podmienok, zákonov, vzorových listov a vyhlášok v oblasti statickej dopravy
6. znalosť dopravy v Bratislave výhodou
7. precíznosť a koncepčné myslenie
8. zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť a schopnosť reportovať
9. flexibilita
10. odolnosť voči stresu
11. bezúhonnosť

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4370532  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac