Pracovník telefonickej podpory

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Jašíkova 2, Ružinov
Termín nástupu
15.6.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacpríplatky, odmeny, príspevok do DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a e-mailová komunikácia s klientami parkovacieho systému
- spracovávanie a administrácia dát od klientov
- prijímanie, evidencia, riešenie požiadaviek a podnetov klientov podľa
stanovených postupov, práca v internom systéme
- podpora a navigácia na webstránke parkovacieho systému
- prijímanie a riešenie reklamácií a sťažností
- podávanie základných informácií klientom a používateľom
- spolupráca s inými oddeleniami a dodávateľom systému pri riešení doručených požiadaviek
- práca s informačným systémom (zadávanie klientskych údajov do databázy, modifikovanie údajov u klientov, opravy a pod.)

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.
V prípade predmetného výberového konania nevylučujeme viac výberových kôl.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

- výborné komunikačné schopnosti
- orientácia na detail
- samostatnosť/flexibilnosť
- profesionálne vystupovanie
- schopnosť pracovať pod stresom
- skúsenosť s prácou v telefonickom/call centre výhodou
- bezúhonnosť

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4337343  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac