Asistent parkovacieho systému

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.12.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacpríplatky, príspevok na 3. pilier, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osobná komunikácia s klientami parkovacieho systému
- asistencia klientom pri službách spojených s parkovaním
- kontrola parkujúcich vozidiel vo verejnom priestore
- zadávanie dát, prijímanie platieb, vydávanie bločkov
- obsluha mobilného telefónu, mobilnej tlačiarne, platobného terminálu
- uchovávanie všetkých relevantných dát, záznamov vyplývajúcich z pracovných povinností
- evidencia operatívnych problémov a konanie v súlade s pracovným manuálom resp. inštrukciami nadriadeného
- udržiavanie pozitívnej pracovnej atmosféry s kolegami a budovanie dobrých vzťahov s verejnosťou

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím životopis na e-mailovú adresu nižšie. Na osobné stretnutie pozveme vzhľadom na počet žiadostí vybraných uchádzačov a ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Pokročilý
ovládanie mobilných zariadení - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti s prozákazníckym myslením a vystupovaním
- zvládanie stresu, empatia a trpezlivosť pri jednaní s klientami parkovacieho systému
- zmysel pre detail, pokročilú prácu s aplikáciami v mobilnom telefóne
- záujem byť na nohách v teréne v rôznych poveternostných podmienkach
- schopnosť pracovať samostatne a zároveň tímovo
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci, upravenosť a sebaprezentácia
- skúsenosť v zákazníckom servise, predaji, registračnou pokladňou výhodou
- znalosť cudzieho jazyka vítaná

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4217267  Dátum zverejnenia: 6.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac