Pokladník – strážnik parkoviska

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje prevádzku dennej zmeny, všetky činnosti súvisiace s plynulou prevádzkou podzemnej parkovacej garáže a k nej prislúchajúceho okolia;
- sleduje pohyb osôb v podzemnej parkovacej garáži a okolí prostredníctvom nainštalovaných kamier, oprávnenosť ich vstupu, účel vstupu do objektu;
- usmerňuje parkujúcich pri parkovaní (vzhľadom na vyhradené parkovacie miesta pre dlhodobé a krátkodobé parkovanie);
- informuje zákazníkov o cenách parkovného a poskytnutie kontaktu v prípade záujmu o dlhodobé parkovanie;
- kontroluje stav hotovosti počas svojej zmeny na základe prehľadovej uzávierky;
- realizuje vyúčtovanie parkovného parkujúcim prostredníctvom e-Kasy;
- zabezpečuje obsluhu parkovacieho systému;
- pracovná zmena od 8,00 hod. do 20,00 hod.;
- nahlasuje poruchy a nedostatky na zverenom objekte nadriadenému pracovníkovi;
- poskytuje súčinnosť nadriadenému pracovníkovi pri odstránení porúch a nedostatkov, taktiež pri odstraňovaní havarijných situácií na zverenom objekte;
- operatívne rieši vzniknuté problémy a požiadavky;
- zabezpečuje bežnú údržbu objektu v prípade potreby;
- kontroluje a zabezpečuje dodržiavanie interných smerníc a rešpektovanie BOZP;
- v plnom rozsahu vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného pracovníka nad rámec tejto pracovnej náplne v súlade s úlohami strediska.

príplatky, príspevok na 3. pilier, odmeny

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím životopis. Na osobné stretnutie pozveme vzhľadom na počet žiadostí vybraných uchádzačov. Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti s prozákazníckym myslením a vystupovaním;
- schopnosť pracovať samostatne a zároveň tímovo;
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci;
- práca s e-Kasou výhodou.

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4164776  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac