Teamleader kontrolnej jednotky v spoločnosti Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Miesto práce
Technická 6, 821 04 Ružinov
Termín nástupu
15.8.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizuje a riadi činnosť jednotky a zodpovedá za jeho činnosť
- Pripravuje týždenný a denný plán kontrol pri rešpektovaní kapacitných možností, vykonáva operatívne zmeny v pláne
- Pripravuje a optimalizuje trasovanie kontrol, analyzuje a vyhodnocuje ich efektivitu
- Pripravuje podklady za kontroly do reportov (týždenných, mesačných) a podkladov potrebných pre hlavné mesto a dodávateľov parkovacieho a kontrolného systému
- Koordinuje kontrolný tím a dbá na tímovú spoluprácu
- Komunikuje s mestskými časťami a mestskou políciou v koordinácii a zosúlaďovaní denných objemov kontrol
- Zabezpečuje a zodpovedá za riadne spracovávanie dokladov, ich evidencie a archivácie vrátane správ a rozborov o činnosti strediska odťahovej služby
- Vedie štatistiku a výkazníctvo za zmenu a jednotku, spracováva podklad pre rozborovú činnosť
- Informuje zamestnancov v oblasti bezpečnosti pri práci a ochrany ich zdravia, požiarnej ochrany a ochrany majetku
- Kontroluje dodržiavanie pracovnej disciplíny zamestnancami jednotky, sleduje čistotu ich odevu, upravenosť, vystupovanie a správanie sa na verejnosti pri výkone svojej práce
- Zodpovedá za zabezpečenie ochrany osobných údajov
- Zodpovedá za vedenie predpísanej dokumentácie
- Kontroluje a motivuje podriadených zamestnancov
- Spracováva dochádzku, pripravuje podklady pre mzdy

Peňažné benefity:
- Osobné príplatky
- Odmeny, príspevok do DDS
- Možnosť profesijného a odborného rastu. Výborná príležitosť podieľať sa na tvorbe modernej mestskej firmy a byť pevnou oporou tímu
Ďalšie benefity:
- Pružný pracovný čas
- Cieľovo orientovaný, pracovitý a pozitívne naladený tím kolegov

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
- Žiadosť o zaradenie do výberového konania
- Životopis
- Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
- Výpis z registra trestov

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky na adresu:

[email protected]

Najneskôr do 6.8.2021.

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

V prípade predmetného výberového konania nevylučujeme viackolovosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pre ideálneho kandidáta na danú pozíciu sú očakávané a zohľadňované nasledovné požiadavky a spôsobilosti:
- Ukončené min. vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
- Minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii
- Proklientský prístup
- Rozvinuté komunikačné schopnosti a zručnosti
- Odpoveď ,,nedá sa" "nie je to možné" neexistuje, vždy hľadám riešenie
- Schopnosť zachovať „chladnú hlavu“ vo vypätých situáciách - jednať premyslene
- Proaktívny a flexibilný prístup k riešeniu komplexných úloh a schopnosť uvažovať v širších súvislostiach
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou.
- Skúsenosti s prácou s dátami, organizáciou a logistikou

Ďalšie povinné požiadavky na uchádzača:
- Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- Profesionálny prístup, otvorenosť a transparentnosť.
- Bezúhonnosť, schopnosť pracovať samostatne aj tímovo, precíznosť, zanietenosť, flexibilita.
- Príjemné vystupovanie.
- Odolnosť voči stresu.

Mestský parkovací systém, spoločnosť s ručením obmedzeným, je právnickou osobou, so 100% účasťou jediného spoločníka - Hlavné mesto SR Bratislava. Mestský parkovací systém je servisná organizácia, ktorá bola obnovená v rámci novovznikajúceho systému parkovacej politiky za účelom efektívneho zabezpečenia služieb pre hlavné mesto a má ambíciu stať sa stabilným, prosperujúcim a profesionálnym partnerom pre svojich zadávateľov ako aj pre komerčný dopyt.
Vykonávame odťahy a prekládky vozidiel, zabezpečujeme servis celomestskej parkovace politike PAAS vo forme prípravy komunikácie a materiálov, zákazníckej podpory, registrácií a kontroly. Prevádzkujeme podzemnú parkovaciu garáž Krížna a pre našich klientov zabezpečujeme návrh, realizáciu a prevádzku parkovacích technológií.
Cieľom je efektívne zabezpečenie vyššie uvedených činností vo forme služieb pre hlavné mesto a mestské časti ako kľúčových partnerov spoločnosti Mestský parkovací systém.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4128674  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac