Finančný/á manažér/ka projektov

Mestské múzeum

Miesto práce
Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.7.2021/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančné riadenie projektu v súlade so schválenou žiadosťou o externé zdroje financovania (EÚ, medzinárod. granty a pod.), Finančný manažment projektu-plánovanie, evidencia čerpania nákladov projektu, kontrola a vyhodnocovanie finanč. plánu, Spracovanie žiadostí o platbu, Komunikácia s poskytovateľom externých zdrojov v oblasti fin. vzťahov, s finanč. inštitúciami, úradmi a dotačnými agentúrami, Reporting a komunikácia s projektovým manažérom a vedúcim ekonomického oddelenia, Súčinnosť pri spracovaní monitorovacích a záverečných správ, Príprava a spracovanie podkladov pre účtovníctvo v súlade s účtovnými postupmi a smernicami organizácie, práca s evidenčným a účtovným systémom organizácie, Zabezpečenie plynulého obehu účtovných dokladov, vystavovanie objednávok, faktúr, platobných príkazov, Poskytovanie relevantných informácií členom projektového tímu (napr. o pravidlách a požiadavkách poskytovateľa a fin. zdrojov, oprávnenosti nákladov, postupoch finanč. vykazovania, auditoch atď.), Súčinnosť pri konsolidácii účtovania projektov, externého reportingu a interného systému výkazníctva, Archivácia dokumentácie a iné admin. práce súvisiace s realizáciou projektu>

Možnosť priznania peňažných benefitov: osobný príplatok, odmeny, príspevok do DDS 2%, Možnosť profesijného a odborného rastu, podpora ďalšieho vzdelávania, Pružný pracovný čas, home office, zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona, na žiadosť zamestnanca 2 dni pracovného voľna/rok s náhradou funkčného platu, možnosť práce z domu, príspevok na stravovanie, práca v atraktívnych historických priestoroch v centre mesta, voľný vstup do mestských inštitúcií: Galéria mesta Bratislavy, Mestská knižnica v Bratislave, možnosť podieľať sa na rozvoji jedného z najlepších múzeí na Slovensku.

Trvalý pracovný pomer na 1/2 prac.úväzok, nástup možný aj dohodou.
Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
Žiadosť o zaradenie do výberového konania/motivačný list,
Životopis,
Fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky na e-mail: [email protected] najneskôr do 6.6.2021

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, rozpočtovníctvo, riadenie projektov

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť s finančným riadením projektov financovaných z EÚ zdrojov je výhodou, nie je podmienkou, Znalosť práce v ITMS2014+ je výhodou, znalosť súvisiacej legislatívy, znalosť manažérskeho účtovníctva je výhodou,
Bezúhonnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, organizač. schopnosti, koncepčné a analytické myslenie, schopnosť dodržiavať termíny.

múzejníctvo

Adresa spoločnosti

Múzeum mesta Bratislavy
Radničná 1
81518 Bratislava
ID: 4081359  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac