Lektor

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Hrad Devín, Muránská, Devín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
24.05.2021
500 - 550 EUR/mesiacpríplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčasovú prácu, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné lektorovanie, sprevádzanie jednotlivcov a skupín návštevníkov s odborným výkladom v slovenskom i cudzom jazyku, zabezpečovanie dozoru, ochrany, kontroly zbierkových predmetov vystavených v expozičných a výstavných priestoroch na hrade Devín.
Pracovný pomer na skrátený prac. čas 0,56 % prac.úväzok a na sezónu do 30.11.2021
7 mesiacov)
Pracovný týždeň - zahŕňa prácu aj v sobotu, alebo nedeľu, príp. sviatok

Pracovný pomer uzatvorený pracovnou zmluvou, nárok na dovolenku, stravovanie, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, za nadčasovú prácu

Prosím kontaktovať a žiadosti zasielať priamo na NKP hrad Devín:
[email protected]
tel.: +421 67530105

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, tvorivosť, iniciatívnosť, fyzická zdatnosť, trpezlivosť, empatia, tímová práca, chuť učiť sa

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 4066526  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac