Lektor

Mestské múzeum

Miesto práce
Múzeum mesta Bratislavy, Radničná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné lektorovanie, sprevádzanie jednotlivcov i skupín návštevníkov s odborným výkladom v slovenskom i cudzom jazyku, zabezpečovanie dozoru, ochrany, kontroly zbierkových predmetov vystavených v expozičných i výstavných priestoroch na Hrade Devín, Muránska 9, Bratislava-Devín, pracovný pomer na skrátený úväzok (80%) a na sezónu (8 mesiacov)

Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy, nárok na dovolenku, stravovanie vo forme stravovacích poukážok, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

Informácie o výberovom konaní

Prosím kontaktovať priamo Hrad Devín
p.Koňakovská, Harmadyová 02/65730105, [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.3.2020 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

iniciatívnosť, komunikatívnosť

múzejníctvo

Adresa spoločnosti

Múzeum mesta Bratislavy
Radničná 1
81518 Bratislava

Kontakt

ID: 3870770  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac