500 EUR

Upratovačka+asistent expozície

Mestské múzeum

Miesto práce
Hrad Devín, Muránská, Devín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
6.5.2019
Celková mzda (brutto)
500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie, vynášanie odpadov, dezinfekcia so.zariadenia, upratovanie výstavných miestností, kancelárskej budovy, dozor v objekte NKP hrad Devín, v niektorom týždni práca aj v sobotu, nedeľu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

500 € + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

pracovný pomer na pracovnú zmluvu, nárok na dovolenku, stravovanie, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

Prosím kontaktovať priamo NKP hrad Devín, tel. 02/65730105, [email protected] - p.Koňakovská, Harmadyová, sezónna práca na 7 mes. do 30.11.2019

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

múzejníctvo

Adresa spoločnosti

Múzeum mesta Bratislavy
Radničná 1
81518 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Boďová
Tel.: +42165730105
E-mail: poslať životopis
ID: 3645991   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 € + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas