Pokladník

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Hrad Devín, Muránská, Devín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
06.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 750 EUR/mesiac500,00 € + osobný príplatok do 250,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj vstupeniek, propagač. materiálu, hmotná zodpovednosť za zverené fin. prostriedky, vedenie pokladničnej agendy, poskytovanie informácií návštevníkom, dozor v objekte NKP hrad Devín

Pracovný pomer na pracovnú zmluvu, nárok na dovolenku, stravovanie, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

Prosím kontaktovať priamo NKP hrad Devín, tel. 02/65730105, [email protected]. Koňakovská, Harmadyová
sezónna práca do 30.11.2019 (7 mes.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonom.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

spoľahlivosť

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 3645970  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 750 EUR/mesiac500,00 € + osobný príplatok do 250,00 €