Informátor+dozorca objektu Hrad Devín

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
Radničná 1, Bratislava
Termín nástupu
07.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500 |€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca denná i nočná, práca v exteriéri, komunikácia s návštevníkmi, poskytovanie informácií, dozorovanie objektu, dozorovanie pri vstupnej práce do Hradu Devín, zabezpečenie ochrany-vykonávanie pravidelných obhliadok v areáli, zabezpeč. čistoty v areáli Hradu Devín

Pracovný pomer uzatvorený pracovnou zmluvou, nárok na dovolenku, stravovanie, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok, príplatok za prácu nočnú a nadčasovú

Môžete kontaktovať priamo NKP hrad Devín - p. Koňakovská 02/65730105, alebo personálne odd.MMB Boďová 02/59100814 bodova @bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 3367841  Dátum zverejnenia: 20.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 |€