Lektor

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
NKP hrad Devín, Muránska 10, 841 10 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
26.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sprevádzanie návštevníkov s odborným výkladom aj v cudzích jazykoch, dozor v objekte NKP hrad Devín, usmerňovanie návštevníkov, denná kontrola exponátov a vitrín vo výstavných priestoroch, zametanie nádvoria, udržiavanie čistoty na pracovisku - 6 dňový pracovný týždeň-práca aj v sobotu a nedeľu

pracovný pomer na pracovnú zmluvu-sezónna práca, nárok na dovolenku, stravovanie, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, nadčasovú prácu

Informácie o výberovom konaní

prosím kontaktovať priamo NKP hrad Devín-tel. 02/65730105,
[email protected] - p. Koňakovská, Harmadyová,
pracovný pomer na dobu určitú - sezónna práca od 26.3.2018 do 15.11.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 3311056  Dátum zverejnenia: 15.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 €