ekonóm spoločnosti

Mestské lesy Nová Baňa s. r. o.

Miesto práce
Bernolákova 36/11, Nová Baňa
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie podvojného účtovníctva – majetok, finančné účty, záväzky, pohľadávky, skladové hospodárstvo, pokladňa, interné doklady

Spracovanie personálnej a mzdovej agendy (do 10 zamestnancov)

Spracovanie daňových priznaní – DPH, daň z príjmov právnických osôb, daň z príjmu fyzických osôb, daň z motorových vozidiel

Spracovanie a zasielanie štatistických výkazov

Analýzy a správy podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie

Metodické riadenie účtovníctva, jeho implementácia v informačnom systéme

Kontrola účtovných operácií podľa štandardov

Komunikácia s audítorom, štátnymi inštitúciami, štatistickým úradom, s vedením spoločnosti a s klientmi

Zabezpečenie súladu účtovníctva s platnou legislatívou (napr. postupy účtovania, daň z príjmu, daň z pridanej hodnoty) a sledovanie zmien v legislatíve

1 týždeň dovolenky nad rámec zákona,

III. dôchodkový pilier,

príspevok na stravu,

odevné pracovné prostriedky

Informácie o výberovom konaní

• Žiadosť o zaradenie do výberového konania
• Profesijný štruktúrovaný životopis
• Kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
• Výpis z registra trestov
• Súhlas so spracovaním osobných údajov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický / absolvovaný kurz podvojného účtovníctva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

ovládanie štátneho jazyka

bezúhonnosť (potrebný výpis z registra trestov)

samostatnosť a precíznosť pri plnení úloh

spoľahlivosť a tvorivosť

zmysel pre dôslednosť

zodpovednosť

Spoločnosť Mestské lesy Nová Baňa s. r. o. bola založená mestom Nová Baňa v roku 28.06.1993. Pôsobí v oblasti lesného hospodárstva a má 6 zamestnancov.
Obchodná spoločnosť Mestské lesy Nová Baňa s. r. o. obhospodaruje ako dlhodobý a jediný nájomca lesný majetok mesta s celkovou rozlohou 2 635 ha.
Lesný celok Nová Baňa sa organizačne člení na tri lesnícke obvody - Háj, Sedlo a Bukovina.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Polc
Tel.: +421903527385
E-mail: poslať životopis
ID: 4825087  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac