Programovo – produkčný pracovník – zastupovanie počas MD

Mestské divadlo Žilina

Miesto práce
Horný Val 3, Žilina
Termín nástupu
máj 2024
Od 950 EUR/mesiacpodľa praxe a úrovne zručností + osobný príplatok (odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení Zákona č. 388/2018 Z. z. a zákona č. 354/2018 Z. z.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj vstupeniek na predstavenia domácich aj hosťujúcich súborov, prípadne predaj na špeciálne podujatia (osobne, telefonicky, emailom), komunikácia s potenciálnymi divákmi a poskytovanie informácií, spracovávanie objednávok od podnikateľských subjektov, školských zariadení a iných subjektov

-  Aktívne vyhľadávanie, oslovenie, komunikácia a predaj ponuky divadla smerom na MŠ, ZŠ, VŠ, ZUŠ, školské kluby, materské centrá, kluby dôchodcov a iné záujmové skupiny a podnikateľské subjekty

- Starostlivosť, oslovovanie, poskytovanie a zasielanie informácií existujúcim cieľovým skupinám návštevníkov (správa vernostných programov)

- Príprava podkladov na vypracovanie grafík (mesačný program, inscenačné grafiky, propagačné materiály a iné) a ich následná distribúcia

- Vypracovanie a odovzdanie štvrťročných a výročných správ

- Komunikuje s Divadelným ústavom a zasiela podklady na archiváciu

- Príprava a sfinalizovanie tlačených scenárov k čítacím skúškam

- Zabezpečenie fungovania a funkčnosti online predaja (zadávanie mesačného programu do predajného systému)

- Prieskum zákazníckeho správania a evidencia požiadaviek, návrhov, reakcií divákov

- Vypracovanie finančného vyúčtovania divadelných predstavení a jeho následná kontrola na ekonomickom oddelení podľa zadania vedúcej ekonomického úseku

- Aktívna spolupráca na spracovaní podkladov pre potreby štatistiky, plánu a analýzy činnosti v rámci svojej pôsobnosti

- Organizačný dozor na domácich predstaveniach a pri prenájmoch divadla, komunikácia s inšpicientkou

  • Užite si kultúru aj po pracovnej dobe s prístupom k zamestnaneckým vstupenkám na predstavenia divadla.
  • Príspevok na stravovanie
  • Nemusíte sa starať o hľadanie parkovacieho miesta, vďaka násmu parkovisku v centre mesta.
  • Užite si zaslúžený oddych s 5 dňami dovolenky navyše.
  • Objavujte nové záujmy a koníčky s voľnými vstupmi do partnerských organizácií.
  • Získajte príjemné pracovné prostredie, možnosť profesionálneho rastu a pravidelné školenia na rozvoj vašich zručností a skúseností.
  • Vyberte si z našej širokej ponuky zamestnaneckých benefitov

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť o prijatie do pracovného pomeru so životopisom a súhlasom so spracúvaním Vašich osobných údajov do 12.4.2023 na emailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: Mestské divadlo Žilina, Horný Val 3, 010 01 Žilina.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.
Bližšie informácie získate na tel.č. +421903510671

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, umenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Organizačné schopnosti

- Komunikačné schopnosti

- Vodičský preukaz skupiny B výhodou

- Časová flexibilita

- Dôslednosť

- Samostatnosť

- Systémovosť v práci

- Zodpovednosť

- Presnosť

- Zmysel pre poriadok

Hard skills: Skúsenosti s produkčnými procesmi.

Soft skills: Tímová spolupráca, riešenie problémov a schopnosť učiť sa novým veciam rýchlo.

Mestské divadlo Žilina vzniklo po dlhej prestávke 1. januára 1992, a to ako prvé neštátne profesionálne divadlo na Slovensku, ktoré nespadá do zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR, ale je financované z rozpočtu mesta Žilina. Mestské divadlo Žilina je repertoárovým divadlom so stálym umeleckým súborom. V súčasnosti sa jeho dramaturgia orientuje na súčasné texty uvádzané v slovenskej premiére, nové dramatizácie, nové preklady klasických textov a pôvodnú súčasnú slovenskú drámu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4788207  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac