Odborný lekár - oftalmológ

Mestská poliklinika

Miesto práce
Mestská poliklinika, SNP, Šurany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
na základe dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1600-2000 (na základe dohody, výhodné platové podmienky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný lekár - oftalmológ zabezpečuje vo svojom odbore špecializovanú liečebno-preventívnu a komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Pracovať na oftalmologickej ambulancii môže lekár, ktorý má špecializáciu I.stupňa z oftalmológie.
Je to práca na skrátený pracovný úväzok na pracovnú zmluvu alebo na dohodu o vykonaní práce - na jeden alebo dva pracovné dni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oftalmológia

Zdravotnícke zariadenie - Mestská poliklinika Šurany, poskytuje primárnu a špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť celému regiónu Šurany.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3303778  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600-2000 (na základe dohody, výhodné platové podmienky)