Logo Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Referent pre správu majetku

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Gunduličova, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne a úplne zabezpečuje oblasť správy majetku MsP.

Zodpovedá za súčinnosť s jednotlivými súčasťami MsP a Magistrátu hl. mesta na úseku správy majetku MsP, správy registratúry a predkladá návrhy v príslušných oblastiach.

Zodpovedá za správnosť a úplnosť účtovnej a operatívnej evidencie podľa platných predpisov vrátane aktualizácie údajov v NORIS-e vrátane ZFK.

Vykonáva zaradenie a vyradenie majetku do účtovného systému NORIS vrátane ZFK.

Zodpovedá za fyzickú a dokladovú inventúru majetku, skladov, PHM, záväzkov, porovnáva inventúrne stavy s účtovnými stavmi, odsúhlasuje ich výsledky a navrhuje vysporiadanie rozdielov,

Spracováva príslušnú dokumentáciu pre zaradenie, preradenie a vyradenie majetku v účtovníctve – vyraďovacia komisia, likvidačná komisia vrátane ZFK a dokumentov komisií.

Podieľa sa na spracovaní agendy škôd, evidencia, tvorba zápisov a zápisníc, vedenie dokumentácie.

Podieľa sa na spracovaní plánu rozpočtových prostriedkov na príslušný kalendárny rok za oblasť správy majetku MsP.

Podieľa sa na spracovaní návrhu rozpočtových prostriedkov na nasledujúce tri kalendárne roky za oblasť správy majetku MsP.

Spracováva mesačné odpisy majetku v účtovnom systéme NORIS podľa pokynov magistrátu hl. mesta. a predkladá ich na schválenie vedúcemu OPT MsP.

Zabezpečuje výkon ZFK za oblasť zaraďovania a vyraďovania majetku.

Vedie operatívnu evidenciu majetku MsP na určených SW platformách.

Vedie databázy a vykonáva ich rozbory a prehľady podľa určenia vedúcim oddelenia.

Vedie evidenciu korešpondencie oddelenia podľa príkazov vedúceho oddelenia.

Podieľa sa na príprave korešpondencie, dokumentácie OPT podľa zásad registratúry na odovzdanie písomností do archívu MsP.

plnenie operatívnych úloh vydaných priamym nadriadeným.

​• príspevok na bývanie vo výške 50 € / mesiac,
​• vernostná odmena po odpracovaní 5, 10, 15, 20 rokov,
​• jubilejná odmena,
​• voľný cestovný lístok na MHD,
​• príspevok na stravovanie aj počas dovolenky,
​• príspevok zo sociálneho fondu na sociálnu výpomoc do výšky 150 € (PN viac ako 6 týždňov),
​• príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovných síl,
​• doplnkové dôchodkové sporenie 2,5 % mzdy,
​• náhrada príjmu počas PN počas 10 kalendárnych dní súhrnne za kalendárny rok vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu,
​• príspevok na kúpeľnú liečbu vo výške 150 €,
​• pracovná rehabilitácia v rozsahu 7 kalendárnych dní (po dosiahnutí veku 40 rokov a odpracovaní 2 rokov),
​• MultiSport karty,
​• možnosť ubytovania v ubytovacom zariadení zamestnávateľa.​

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, management

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- praktický typ, so zmyslom pre samostatnosť, dôslednosť a flexibilitu

- tímový hráč

- výborné komunikačné zručnosti

- zodpovedný prístup k práci

- samostatnosť

- spoľahlivosť

- dôslednosť

- kreativita

- organizačné schopnosti

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy je poriadkovým útvarom Hlavného mesta SR. Jej hlavnou činnosťou je ochrana verejného poriadku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Uporská
Tel.: +421259980655
E-mail: poslať životopis
ID: 4810385  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac