Manažérka/Manažér riadenia interných procesov

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Gunduličova, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2021, príp. dohodou
2 000 EUR/mesiacOstatné pohyblivé zložky mzdy pre danú pozíciu budú závisieť od skúseností finálneho kandidáta a vopred určených výkonnostných ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionálku alebo profesionála, ktorý dokáže prekonať všetky nástrahy pri riadení civilných oddelení mestskej polície. Do našich radov by sme radi prijali nového človeka /kolegyňu, kolegu/, ktorý dokáže zastupovať náčelníka, viesť a najmä zlepšovať činnosť viacerých oddelení, ako napríklad oddelenie ľudských zdrojov a vzdelávania, oddelenie prevádzkovo-technické, finančné, právne, sťažností a správnych konaní a ďalšie.

Radi by sme spolupracovali s manažérkou alebo manažérom s otvorenou mysľou, nápadmi na zlepšenie, osobnými ambíciami a snahou skvalitniť fungovanie Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy. Pre výkon mestských policajtov v teréne je podpora z civilných /funkčných útvarov nesmierne dôležitá a prispieva ku skvalitneniu služieb pre obyvateľov hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.

Rámcová Pracovná náplň:
• zabezpečuje dohľad na činnosťou jednotlivých oddelení s civilnými pracovníkmi mestskej polície
• analyzuje činnosť funkčných oddelení a navrhuje opatrenia na ich efektívnejší chod, kontroluje plnenie prijatých opatrení a vyhodnocuje ich efektívnosť
• vyhodnocuje výsledky práce jemu podriadených útvarov; v prípade potreby vedie porady s vedúcimi oddelení
• predkladá náčelníkovi správy, informácie, analýzy a návrhy opatrení na úseku, ktorý riadi, kontroluje plnenie prijatých opatrení a vyhodnocuje ich efektívnosť
• predkladá návrhy náčelníkovi vo veciach spojených s personálnym obsadením útvarov, ktoré priamo riadi
• zúčastňuje sa na práci v určených komisiách mestskej polície a na základe rozhodnutia náčelníka v komisiách, kde je delegovaná účasť mestskej polície
• riadi a kontroluje prácu pridelených zamestnancov, zabezpečuje prijatie včasných a účinných opatrení na ochranu majetku zamestnávateľa
• zabezpečuje a participuje na vzdelávacích aktivitách
• zastupuje náčelníka v čase jeho neprítomnosti v rozsahu jeho práv a povinností, okrem vecí, ktoré si náčelník vyhradil len do svojej pôsobnosti

• príspevok na bývanie vo výške 50 € / mesiac
• príplatky za vedenie služobného motorového vozidla
• 13. a 14. plat (do výšky funkčného platu k 31.5. a 30.11. s podmienkou odpracovania 6 mesiacov)
• vernostná odmena po odpracovaní 5, 10, 15, 20 rokov
• jubilejná odmena
• voľný cestovný lístok na MHD
• príspevok na stravovanie vo forme platobnej karty (aj počas dovolenky)
• príspevok zo sociálneho fondu na sociálnu výpomoc do výšky 150 € (PN viac ako 6 týždňov)
• príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovných síl
• doplnkové dôchodkové sporenie 2,5 % mzdy
• náhrada príjmu počas PN počas 10 kalendárnych dní súhrnne za celý rok vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu
• príspevok na kúpeľnú liečbu vo výške 150 €
• pracovná rehabilitácia v rozsahu 7 kalendárnych dní (po dosiahnutí veku 40 rokov a odpracovaní 2 rokov)
• MultiSport karta
• možnosť ubytovania v ubytovacom zariadení zamestnávateľa

Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými podkladmi doručte elektronicky do 20.06.2021 vrátane na adresu: [email protected].

Vážime si Váš záujem pracovať pre Mestskú políciu Hlavného mesta SR Bratislava. Ak bude Váš odborný profil zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou zúčastniť sa výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• bezúhonnosť
• riadiaca prax min. 3 roky
• znalosti práce s PC, základy kancelárskej sady Office
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti, koncepčné myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, kreativita

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy je poriadkovým útvarom Hlavného mesta SR. Jej hlavnou činnosťou je ochrana verejného poriadku.
ID: 4099879  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac