Lékař chirurgického oddělení

Městská nemocnice Čáslav

Místo práce
Čáslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Městská nemocnice Čáslav, příspěvková organizace, přijme lékaře/ky na chirurgické oddělení do plného/popř. zkráceného pracovního úvazku. Jsme menší čtyř oborová nemocnice, spádová oblast má až 50 tis. obyvatel.

Lůžková oddělení: interní, chirurgické, gynekologicko-porodnické, dětské, geriatrie
Nelůžkové oddělení : ARO
Ambulance: příjmové a odborné
Komplementy: radiodiagnostické, rehabilitační, laboratoře – oddělení klinické biochemie, hematologicko-transfuzní oddělení

Koho hledáme?

Nemělo by Vám chybět VŠ vzdělání, odborná způsobilost dle zk. č. 95/2004 – lékař L3 specializace v oboru chirurgie, ale velmi rádi uvítáme i lékaře v přípravě k atestaci L2.

V Městské nemocnici Čáslav na Vás na oplátku čeká:

- velmi zajímavé finanční ohodnocení

· smysluplná práce na hlavní pracovní poměr (popř. zkrácený)

· 5 týdnů dovolené

· podpora vzdělávání v oboru, prostor pro realizaci

· dotované stravování

· příspěvek na dovolenou, letní tábory dětí

· zvýhodněný telefonní tarif

- náborový příspěvek

- pomoc při zajištění ubytování

Nabízíme Vám život i práci v příjemném městě Středočeského kraje. Město Čáslav nabízí svým obyvatelům kulturní i sportovní vyžití, základní i střední školy pro Vaše děti. Nákupní možnosti, vyhlášené lokální trhy, na které se sjíždí lidé z celého okolí.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, budeme rádi, pokud nás kontaktujete. Při osobní schůzce se Vám budeme rádi věnovat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3961851  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.