Údržbár, kurič, vodič

Mestská knižnica v Bratislave

Miesto práce
Klariská 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
plat v súlade so Zák. č. 553/2003 Zb. z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme, 850 € - 900 € (podľa kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie bežnej drobnej údržby na objektoch (elektrikárske a vodoinštalatérske
práce, odstraňovanie porúch, letná a zimní údržba v exteriéri,
- obsluha dvoch kotolní (nízkotlakové plynové zariadenia)
- manipulácia s ťažkými bremenami (nábytok, knihy), vyžaduje sa fyzická zdatnosť
uchádzača
- vodič osobného služobného vozidla

- stravné lístky 4 €/ks aj počas dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite mailom alebo poštou na adresu:
Klariská č. 16, Bratislava
Kontaktná osoba: Dana Rychlá, tel. 02/20301019, 02/20301021
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- platný kuričský preukaz
- výhodou je platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti
na činnosť na el. zariadeniach § 21 vyhlášky č.
508/2009 Z.z.
- vyžaduje sa fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť,
ochota pracovať, flexibilita, bezchybný zdravotný stav
- výhodou je vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)
- uvítame aj vitálneho dôchodcu na túto pozíciu

Mestská knižnica v Bratislave ponúka bezpečné, prístupné a priateľské prostredie pre všetkých. Je najstaršou verejnou knižnicou v hlavnom meste a už 120 rokov pomáha ľuďom rozvíjať sa. Sprístupňuje kvalitné informácie a zdroje, chce rozvíjať zodpovednú prácu s nimi. Je miestom živej a dostupnej kultúry, ktorou buduje aj vzťah k čítaniu a literatúre. Sídli na troch adresách (Kapucínska, Klariská, Laurinská) a zastrešuje knižný fond beletrie, cudzojazyčnej literatúry, náučnej literatúry vrátane hudobnej a umenovednej, literatúru pre deti a mládež, ako aj pre slabozrakých a nevidiacich. V letných mesiacoch prevádzkuje čitáreň U červeného raka. Svoju úlohu chápe aj ako vytváranie príležitostí k spolupráci, sebarealizácii a lepšej orientácii v spoločnosti a vo svete. Chce posilňovať vzájomnú ohľaduplnosť a zodpovednosť prostredníctvom komunitných aktivít, stretnutí a úctivej diskusie. Odvahu a tvorivosť chce rozívjať ako nástroje sebarozvoja a integrácie. Jej zámerom je tiež motivovať k aktívnemu občianstvu a posilňovať občiansky, ľudský a intelektuálny potenciál mesta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3549897  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat v súlade so Zák. č. 553/2003 Zb. z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme, 850 € - 900 € (podľa kvalifikácie)