Upratovačka

Mestská knižnica v Bratislave

Miesto práce
Klariská 16, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
plat v súlade so Zák. č. 553/2003 Zb. z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručné upratovanie výpožičných priestorov knižnice, schodiska, kancelárií a sociálnych zariadení.
Práca v jednozmennej prevádzke.
Úväzok 8 hod./deň

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- stravné lístky

Životopisy posielajte mailom na adresu [email protected], prípadne poštou, osobne na adresu Mestská knižnica v Bratislave, Klariská 16, Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Fyzická spôsobilosť, ochota pracovať, bezúhonnosť, dochvíľnosť, samostatnosť.
Prax v oblasti upratovacích služieb vítaná.

Mestská knižnica v Bratislave ponúka bezpečné, prístupné a priateľské prostredie pre všetkých. Je najstaršou verejnou knižnicou v hlavnom meste a už 120 rokov pomáha ľuďom rozvíjať sa. Sprístupňuje kvalitné informácie a zdroje, chce rozvíjať zodpovednú prácu s nimi. Je miestom živej a dostupnej kultúry, ktorou buduje aj vzťah k čítaniu a literatúre. Sídli na troch adresách (Kapucínska, Klariská, Laurinská) a zastrešuje knižný fond beletrie, cudzojazyčnej literatúry, náučnej literatúry vrátane hudobnej a umenovednej, literatúru pre deti a mládež, ako aj pre slabozrakých a nevidiacich. V letných mesiacoch prevádzkuje čitáreň U červeného raka. Svoju úlohu chápe aj ako vytváranie príležitostí k spolupráci, sebarealizácii a lepšej orientácii v spoločnosti a vo svete. Chce posilňovať vzájomnú ohľaduplnosť a zodpovednosť prostredníctvom komunitných aktivít, stretnutí a úctivej diskusie. Odvahu a tvorivosť chce rozívjať ako nástroje sebarozvoja a integrácie. Jej zámerom je tiež motivovať k aktívnemu občianstvu a posilňovať občiansky, ľudský a intelektuálny potenciál mesta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3190572  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat v súlade so Zák. č. 553/2003 Zb. z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme