Referent ekonomického oddelenia

Mestská knižnica v Bratislave

Miesto práce
Klariská 16, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017
plat v súlade so Zák. č. 553/2003 Zb. z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, kontrola, nahrávanie a úhrada prijatých faktúr
- tvorba a evidencia objednávok, nákupy, príjemky a výdajky materiálu
- vedenie pokladne, evidencia, nákup a výdaj stravných lístkov
- vedenie evidencie majetku, zaraďovanie, presuny, vyraďovanie a
inventarizácia majetku

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Životopisy žiadame posielať len mailom na adresu:
[email protected], prípadne
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- administratívne ekonomické znalosti
- znalosť fakturácie
- prax v odbore účtovno-ekonomickej administratívy minimálne 2 roky podmienkou
- vítaná znalosť ekonomického softwaru NORIS
Vyžaduje sa:
- samostatnosť
- schopnosť vysokého pracovného nasadenia
- vytrvalosť

Mestská knižnica v Bratislave ponúka bezpečné, prístupné a priateľské prostredie pre všetkých. Je najstaršou verejnou knižnicou v hlavnom meste a už 120 rokov pomáha ľuďom rozvíjať sa. Sprístupňuje kvalitné informácie a zdroje, chce rozvíjať zodpovednú prácu s nimi. Je miestom živej a dostupnej kultúry, ktorou buduje aj vzťah k čítaniu a literatúre. Sídli na troch adresách (Kapucínska, Klariská, Laurinská) a zastrešuje knižný fond beletrie, cudzojazyčnej literatúry, náučnej literatúry vrátane hudobnej a umenovednej, literatúru pre deti a mládež, ako aj pre slabozrakých a nevidiacich. V letných mesiacoch prevádzkuje čitáreň U červeného raka. Svoju úlohu chápe aj ako vytváranie príležitostí k spolupráci, sebarealizácii a lepšej orientácii v spoločnosti a vo svete. Chce posilňovať vzájomnú ohľaduplnosť a zodpovednosť prostredníctvom komunitných aktivít, stretnutí a úctivej diskusie. Odvahu a tvorivosť chce rozívjať ako nástroje sebarozvoja a integrácie. Jej zámerom je tiež motivovať k aktívnemu občianstvu a posilňovať občiansky, ľudský a intelektuálny potenciál mesta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3188103  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat v súlade so Zák. č. 553/2003 Zb. z. o odmeňovaní zamestnancov vo verejnom záujme