Pracovník infocentra (Mestská informačná kancelária Poprad)

Mestská informačná kancelária Poprad

Miesto práce
Námestie svätého Egídia, Poprad
Termín nástupu
ASAP
Od 950 EUR/mesiacFunkčný plat je tvorený aktuálnou platovou tarifou verejnej správy (trieda 5: 763-915,50 eur podľa odpracovaných rokov) a osobným príplatkom, ktorého výška sa odvíja od kvalifikácie a pracovného výkonu zamestnanca. Na osobný príplatok má zamestnanec nárok po skončení 3-mesačnej skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- informovanie turistov o voľnočasových možnostiach a atraktivitách mesta Poprad,
- predaj suvenírov a máp,
- predaj vstupeniek prostredníctvom viacerých rezervačných portálov,
- obsluha pokladne Kina Tatran,
- obsluha na registračnej pokladni,
- evidencia skladu tovaru,
- vedenie štatistík,
- správa informačných on-line databáz subjektov v cestovonom ruchu,
- správa obsahu webstránky a vytváranie príspevkov na sociálnej sieti,
- grafické spracovávanie vybraných prezentačných materiálov,
- sprevádzanie návštevníkov,
- ďalšie aktivity počas podujatí realizovaných Mestskou informačnou kanceláriou Poprad
- príležitostná výpomoc na prevádzke Kina Tatran (obsluha premietacej techniky, predaj v bufete).

Výhodou práce v Mestskej informačnej kancelárii Poprad je dobrý pracovný kolektív a príjemná pracovná atmosféra.
Okrem toho ponúkame:
- príspevok na stravu vo výške 4,99 € na všetky pracovné dni v mesiaci,
- polročná a koncoročná odmena,
- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa,
- 5 dní dovolenky nad rámec zákonom stanoveného nároku v súkromnej sfére,
- školenia zamerané na nadobudnutie rôznych zručností (sprievodca v CR, copywriting, sociálne siete a pod.)

Životopis s fotografiou a motivačným listom a súhlasom na spracovanie osobných údajov nám zašlite mailom na adresu: [email protected] najneskôr do stredy 15.5.2024.

Žiadame uchádzačov, aby nám zasielali svoj životopis iba v prípade, že ovládajú anglický jazyk.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore cestovný ruch výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Grafické programy - Základy
Sociálne siete - Pokročilý
WordPress - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovník infocentra by mal byť časovo flexibilný a ochotný zaškoliť sa v rôznych oblastiach pôsobenia našej organizácie.

Pracovná doba je rozdelená na zmenu dopoludňajšiu a popoludňajšiu (do večera), striedavo i počas víkendov.

Z hľadiska osobnostných predpokladov hľadáme osobu schopnú komunikovať s klientmi na priateľskej, ústretovej báze, s ochotou a dobrým naladením.
Ďalšie jazykové znalosti okrem angličtiny a prípadný certifikát sprievodcu v cestovom ruchu sú veľkou výhodou.

Mestská informačná kancelária Poprad predstavuje jeden z významných marketingových nástrojov pre podporu rozvoja cestovného ruchu v Poprade.
Klientelu predstavujú návštevníci mesta Poprad, ale aj domáci obyvatelia, ktorí sa zaujímajú prevažne o vstupenky na podujatia.

Prioritnou funkciou je bezplatné poskytovanie služieb:
- poskytovanie turistických informácií v MIK,
- vedenie databáz zariadení CR,
- prehľad a propagácia podujatí v meste a širšom regióne,
- správa vlastnej internetovej stránky a prezentácia na sociálnych sieťach,
- predaj vstupeniek na kultúrne podujatia organizované Mestom Poprad,
- bezplatný prístup na internet,
- poštová služba.

Ďalej je to reprezentácia mesta na rôznych konferenciách CR, účasť na školeniach CR, koncepcia a tvorba propagačných materiálov, prevádzka Kina Tatran, vydavateľská činnosť (zabezpečenie tlače a distribúcie Mesačníka Poprad), príprava, organizácia a realizácia podujatí na podporu cestovného ruchu v meste Poprad.

Okrem uvedených služieb informačná kancelária zabezpečuje aj platené služby:
- predaj suvenírov, máp a publikácií,
- úschovňa batožiny,
- kopírovacie, faxové a drobné kancelárske služby,
- predpredaj vstupeniek na podujatia rôznych usporiadateľov,
- sprievodcovské služby,
- predaj reklamného priestoru,
- komerčné premietanie filmov a predaj občerstvenia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Michaľáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4819202  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac