Odborný referent právneho oddelenia

Mestská časť Košice - Sever

Miesto práce
Festivalové námestie 2, Košice
Termín nástupu
1.8.2022, príp. dohodou
1 050 EUR/mesiacodmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, spracovanie zmlúv, ich centrálna evidencia a zverejňovanie
- vypracovanie a evidencia nájomných zmlúv
- spolupráca pri tvorbe vnútorných predpisov
- zastupovanie mestskej časti v konaniach pred súdmi o orgánmi verejnej moci
- v spolupráci s ostatnými oddeleniami zabezpečenie tvorby vnútroorganizačných predpisov, všeobecne záväzných nariadení mestskej časti a materiálov predkladaných na rokovanie miestneho zastupiteľstva
- spracovanie a evidencia žiadostí o poskytnutie informácií v zmysle zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení
- evidencia a poskytnutie súčinnosti pri vybavovaní sťažností a petícií
- vydávanie súhlasov, záväzných stanovísk a vyjadrení k podnikateľskej činnosti na území MČ
- spracovanie oznámení o uskutočnení verejných podujatí a zhromaždení na území MČ
organizačné zabezpečenie prípravy, priebehu a spracovania výsledkov všetkých druhov volieb a referenda

podľa platnej kolektívnej zmluvy

Svoju žiadosť, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov môžete zaslať na adresu: Miestny úrad MČ Košice - Sever, Festivalové námestie 2, 040 01 Košice, príp.
Email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

právnik - prax vo verejnej správe výhodou

Počet rokov praxe

3

znalosť príslušnej legislatívy súvisiacej s činnosťou obce
spoľahlivosť, bezúhonnosť
flexibilita, aktívny prístup k práci
osobné a morálne predpoklady
spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4382631  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac