Referent rozpočtu a účtovníctva

Mestská časť Bratislava - Záhorská Bystrica

Miesto práce
Námestie Rodiny, Záhorská Bystrica
Termín nástupu
1.9.2020
972 - 1 167 EUR/mesiacPo ukončení skúšobnej doby 2 príplatky ku platu podľa platných právnych predpisov v súlade so zákonom NR SR č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie účtovníctva zameraného na verejnú správu v zmysle právnych predpisov SR
• účtovanie bankových výpisov, účtovanie príjmov a výdavkov, pokladničných dokladov, dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov,
• účtovanie miezd na základe podkladov z personálneho oddelenia
• sledovanie čerpania rozpočtu na jednotlivé rozpočtové položky podľa rozpočtovej a funkčnej klasifikácie
• zabezpečenie rozpočtu v účtovnom systéme Trimel
• zabezpečovanie účtovníctva a rozpočtovníctva v systéme RIS.SAM, spracovanie výkazov o plnení rozpočtu v systéme RIS.SAM

37,5h pracovný týždeň,

Uvedené doklady treba doručiť v zalepenej obálke do podateľne miestneho úradu s označením – neotvárať „ Referent rozpočtu a účtovníctva“ najneskôr do 10.08.2020 do 12.00 hod. na dole uvedenú adresu.
Adresa:
Miestny úrad mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrica
Námestie Rodiny 1
843 57 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Trimel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

verejná správa

Počet rokov praxe

3

bezúhonnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Mestská časť Bratislava - Záhorská Bystrica je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3936587  Dátum zverejnenia: 13.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 972 EUR/mesiac