Mzdový účtovník - personalista

Mestská časť Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Mierová, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
1 600 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu ľudí, ktorí majú radi svoju prácu.

Vašou náplňou práce bude:

  • vedenie mzdovej a personálnej agendy zamestnancov materskej školy:
  • komplexné spracovávanie, vedenie a archivácia mzdovej agendy
  • komunikácia s externými inštitúciami
  • sledovanie legislatívnych zmien v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky a ich implementácia v praxi
  • komunikácia s vedením škôl v oblasti profesijného rozvoja zamestnancov
  • príprava štatistík a reportov vyplývajúcich z požiadavky nadriadených.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a/alebo e-mailovým kontaktom,
Profesijný životopis
Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
Doklady o vzdelaní (fotokópie) - priniesť na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti miezd a personalistiky

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, schopnosť pracovať s citlivými údajmi, diskrétnosť, zodpovednosť, tímová práca.

Znalosť personálnej agendy v školstve je podmienkou.

Znalosť zákonov a ich aplikácia v praxi :

Zákona č.311/2001 Z. z. Zákonník práce

Zákon č. 552/2003 Z.z Zákon o výkone práce vo verejnom záujme

Zákon č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnanoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Zákon č. 523/2004 Z. z. Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Zákon č. 595/2003 Z. z. Zákon o dani z príjmov

Zákon č. 461/2003 Z.z. - Zákon o sociálnom poistení

Zákon č. 580/2004 Z. z. Zákon o zdravotnom poistení

miestna samospráva

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Joneková
Tel.: +421248284224
E-mail: poslať životopis
ID: 4805538  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac