Právnik na Odbore majetkovom mestskej časti Bratislava - Ružinov

Mestská časť Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Mierová, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme právnika/právničku na odbor majetkový, na oddelenie nájmov pozemkov a ostatných nehnuteľností  pre oblasť majetkového práva. Zamestnanca/kyňu s dôrazom na precíznosť, dynamického, flexibilného a ochotného učiť sa a rozvíjať.

Vašou úlohou bude komplexná agenda v oblasti majetkovo právnej agendy:
- zabezpečenie a koordinácia právnej agendy v oblasti majetkových zmluvných vzťahov nehnuteľností vo vlastníctve a/alebo v správe mestskej časti;
- vypracovanie a posudzovanie návrhov nájomných zmlúv, kúpnych zmlúv, zmlúv o výpožičkách, zmlúv o budúcich zmluvách o zriadení vecného bremena, zmlúv o zriadení vecného bremena a iných právnych úkonov v oblasti nakladania s majetkom vo vlastníctve a/alebo v správe mestskej časti;
- zabezpečovanie a organizácia obchodných verejných súťaží na prenájom a predaj majetku vo vlastníctve a/alebo v správe mestskej časti;
- príprava materiálov do porady vedenia a miestneho zastupiteľstva;
- poskytovanie právneho poradenstva, výkladu k evidovaným zmluvným vzťahom, v gescii oddelenia;
- vybavovanie žiadostí o informácie podľa zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií) v znení neskorších predpisov v gescii oddelenia;

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti je potrebné priložiť :
- profesijný štruktúrovaný životopis, eventuálne pracovné referencie,
- fotokópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní,
- súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kompletné žiadosti zasielajte elektronicky na e-mail: [email protected] v termíne do 23.04.2024

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobné stretnutie len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Prax na pozícii/v oblasti

Vítaná prax v samospráve alebo v advokácií

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, orientácia na detail, flexibilita a dynamika

miestna samospráva

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4737032  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac