Riaditeľ/riaditeľka Domova dôchodcov

Mestská časť Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Pažítková 2, 821 01 Bratislava
Termín nástupu
september 2020
1 127,5 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z o odmeňované niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon činností štatutárneho zástupcu rozpočtovej organizácie MČ Bratislava - Ružinov - zariadenia pre seniorov „Domov dôchodcov“
• riadenie, organizovanie a kontrola činností zariadenia s cieľom zabezpečiť plynulosť prevádzky v zmysle platných noriem
• vykonávanie analytickej činnosti v súvislosti s návrhom plánu a riadenia rozpočtu
• analýza a vyhodnocovanie hospodárenia s rozpočtovými prostriedkami organizácie
• zodpovednosť za dodržiavanie počtu zamestnancov, mzdových prostriedkov, investičných a neinvestičných výdavkov
• vykonávanie práce vo verejnom záujme súvisiace s poskytovaním sociálnych služieb v zariadení pre seniorov, uzatváranie zmlúv o poskytovaní sociálnych služieb fyzickej osoby, uzatváranie dodatkov k zmluvám o poskytovaní sociálnych služieb fyzickej osoby

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
• žiadosť o zaradenie do výberového konania
• profesijný životopis s uvedením referencie
• overená fotokópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
• výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
• potvrdenie o požadovanej praxi
• predloženie písomnej koncepcie efektívneho riadenia a vízie rozvoja Domova dôchodcov
• súhlas so spracovaním osobných údajov a so zverejnením osobných údajov v rozsahu titul, meno a priezvisko podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane
osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
• titul, meno a priezvisko podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane
osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na účely výberového konania

Kompletné žiadosti zasielajte poštou, resp. doručte osobne do podateľne na adresu:

Miestny úrad Bratislava – Ružinov
Oddelenie personalistiky a miezd
Ing. Eva Kaiserová
Mierová 21
827 05 Bratislava

v zalepenej obálke s označením „Výberové konanie - riaditeľ/riaditeľka Domova dôchodcov Pažítková 2, 821 02 Bratislava - NEOTVÁRAŤ“ najneskôr do 15.06.2020.

Na osobný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí splnia stanovené podmienky a ktorí predložia v termíne požadované doklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, právo, ekonomické zameranie

Vodičský preukaz

B

• výborné komunikačné schopnosti
• orientácia v predpisoch v oblasti sociálneho zabezpečenia a sociálnych služieb, verejnej správy a samosprávy, rozpočtových pravidiel a v ďalších súvisiacich predpisoch
• výborné riadiace a organizačné schopnosti s predchádzajúcou skúsenosť s riadením projektov a tímu
• otvorenosť pre nové výzvy a témy, ochota učiť sa
• bezúhonnosť a zdravotná spôsobilosť
• znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel)

Požadovaná prax :
• minimálne prax 3 roky v riadiacej pozícii alebo 5 rokov praxe v zariadení pre seniorov

miestna samospráva

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3915815  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 127,5 EUR/mesiac