Reagujte bez životopisu

Referent investičných činností

Mestská časť Bratislava - Rusovce

Miesto práce
Vývojová, Bratislava-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac13. plat, 14.plat a možné aj mzdové zvýhodnenia, odmeny a rôzne benefity. Funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe. Platové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z.z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza investičných zámerov mestskej časti (vrátane opráv a rekonštrukcií) a investičných zámerov na území mestskej časti,
• vyhľadávanie, odporúčanie a zadávanie na realizáciu nových investičných projektov v rámci fondov EÚ a iných externých zdrojov financovania; stanoviská k podnetom v tejto oblasti od starostky a zamestnancov miestneho úradu,
• zabezpečenie vypracovania projektovej dokumentácie pre územné konanie, stavebné konanie, kolaudačné rozhodnutie a realizačných projektov pre investičné projekty mestskej časti, prípadne pri ohlásení drobných stavieb, stavebných úprav a udržiavacích prác vykonávaných mestskou časťou,
• zabezpečenie vyjadrení dotknutých orgánov a organizácií ku konaniam v súlade s príslušnou legislatívou,
• zabezpečenie odborných posudkov špecialistov,
• príprava, riadenie a implementácia investičných projektov mestskej časti,
• realizácia povoľovacích konaní na úseku rozkopávok,
• administratívne zabezpečenie správy a dopravného značenia na komunikáciách III. a IV. triedy,
• spolupráca s Magistrátom hlavného mesta vo veciach dopravného značenia na komunikáciách I. a II. triedy,
• administratívne zabezpečenie verejného osvetlenia,
• zabezpečenie funkčného kamerového systému na území mestskej časti v súčinnosti s príslušnými orgánmi samosprávy a štátnej správy; súčinnosť pri príprave a rozširovaní kamerového systému umiestneného na území mestskej časti,
• zabezpečenie a realizácia zadávania zákaziek s nízkou hodnotou v určenom rozsahu v zmysle zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 343/2015 Z. z.“),
• príprava podkladov pre zadávanie podlimitných a nadlimitných zákaziek v zmysle zákona č. 343/2015 Z. z., súčinnosť pri realizácii verejného obstarávania externým subjektom počas celého procesu.

• týždenný pracovný čas 37,50 hod
• 13., 14. plat
• odmeny za kvalitnú prácu
• zamestnávateľ prispieva na 3. pilier DDS
• týždeň dovolenky naviac
• vzdelávanie zamestnancov
• priateľská pracovná atmosféra
• osobnostný rast

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• žiadosť a životopis
• kópia dokladu o absolvovaní štúdia
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia všetky uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania
• prax vo verejnej alebo štátnej správe na obdobnej pozícii vítaná
• skúsenosti s prípravou investičných zámerov a projektov
• skúsenosti s tvorbou vizualizácii stavebných objektov
• skúsenosti s tvorbou rozpočtov a výkazov výmer
• skúsenosti s inžinierskou činnosťou
• znalosť a orientácia v príslušnej legislatíve
• bezúhonnosť
• zodpovednosť
• komunikatívnosť
• flexibilita
• odolnosť voči stresu
• vysoké pracovné nasadenie
• schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme

Miestny podnik RUSEKO je príspevková organizácia MČ Bratislava-Rusovce, jeho hlavnou činnosťou je predovšetkým zabezpečovať verejnoprospešné služby pre potreby MČ Bratislava-Rusovce a jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4318669  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac