Referent pre výstavbu, investície a projekty

Mestská časť Bratislava - Rusovce

Miesto práce
Vývojová, Bratislava-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacFunkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe. Platové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie podkladov pre investičnú činnosť a vypracovanie príslušných podkladov a stanovísk, vybavovanie stavebných povolení pre stavby, ktorých investorom je mestská časť
• realizácia stavebných projektov, ktorých investorom je mestská časť
• projektová činnosť
• povoľovacie konanie na úseku rozkopávok
• príprava podkladov pre verejné obstarávanie tovarov a služieb
• spolupráca s magistrátom hl. mesta SR Bratislava vo veciach investičného zamerania
• administratívne zabezpečenie správy a dopravného značenia na komunikáciách III. a IV triedy

• týždenný pracovný čas 37,50 hod
• 13., 14. plat
• odmeny za kvalitnú prácu
• zamestnávateľ prispieva na 3. pilier DDS
• týždeň dovolenky naviac
• vzdelávanie zamestnancov
• priateľská pracovná atmosféra
• osobnostný rast

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• žiadosť a životopis
• kópia dokladu o absolvovaní štúdia
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia všetky uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SketchUp - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania
• prax vo verejnej alebo štátnej správe na obdobnej pozícii vítaná
• skúsenosti s prípravou investičných zámerov a projektov
• skúsenosti s tvorbou vizualizácii stavebných objektov
• skúsenosti s tvorbou rozpočtov a výkazov výmer
• skúsenosti s inžinierskou činnosťou
• znalosť a orientácia v príslušnej legislatíve
• bezúhonnosť
• zodpovednosť
• komunikatívnosť
• flexibilita
• odolnosť voči stresu
• vysoké pracovné nasadenie
• schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme

Miestny úrad Bratislava Rusovce vykonáva originálne a prenesené kompetencie na rôznych úsekoch samosprávy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Vývojová 8
851 10 Bratislava

Kontakt

ID: 4057597  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac