Účtovník faktúr a majetku

Mestská časť Bratislava - Rusovce

Miesto práce
Vývojová, Bratislava-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 050 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• evidencia a predkontovanie došlých a odoslaných faktúr
• zakladanie účtovných dokladov
• pomocné práce v účtovníctve a pri rozpočtovaní
• organizačná práca pri činnosti komisií MZ – pre financie, podnikanie a služby
• iné činnosti v súlade s druhom práce na základe pokynov starostu MČ a prednostu MÚ
• príprava podkladov pre zaúčtovanie krátkodobého a dlhodobého majetku
• evidencia, odpisovanie a inventarizácia hnuteľného a nehnuteľného majetku
• inventarizácia zvereného majetku

• práca vo vysoko kvalifikovanom tíme
• týždenný pracovný čas 37,50hod
• 13., 14. plat
• kvartálne odmeny za kvalitnú prácu
• zamestnávateľ prispieva na 3. pilier DDS (AXA, TATRY, SYMPATIA)
• týždeň dovolenky naviac
• vzdelávanie zamestnancov
• priateľská pracovná atmosféra
• osobnostný rast

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dosiahnuté vzdelanie ekonomického smeru,
• prax vo verejnej alebo štátnej správe na obdobnej pozícii vítaná,
• znalosť a orientácia v príslušnej legislatíve,
• bezúhonnosť,samostatnosť
• zodpovednosť
• komunikatívnosť
• odolnosť voči stresu
• vysoké pracovné nasadenie

Miestny podnik RUSEKO je príspevková organizácia MČ Bratislava-Rusovce, jeho hlavnou činnosťou je predovšetkým zabezpečovať verejnoprospešné služby pre potreby MČ Bratislava-Rusovce a jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3829976  Dátum zverejnenia: 13.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac