Opatrovateľ/-ka v zariadení starostlivosti o deti do 3 rokov (detské jasle)

Mestská časť Bratislava - Rača

Miesto práce
Rača
Termín nástupu
1.9.2023
900 EUR/mesiacVýška mzdy bude prehodnotená po skúšobnej dobe v závislosti od dĺžky praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pozitívny vzťah k deťom, ste kreatívni, radi by ste využili predchádzajúcu prax v škôlke, jasličkách alebo na detskom oddelení v nemocnici? Do nášho zabehnutého tímu hľadáme novú posilu, ktorá sa stane jeho stabilnou súčasťou. Spolu budeme vytvárať našim deťom hravé, motivujúce a bezpečné prostredie. Ideálny kandidát by mal mať pedagogické, zdravotné vzdelanie alebo opatrovateľský kurz.

Hlavnou náplňou práce je denná komplexná starostlivosť o deti od 1 do 3 rokov veku a to:
• rozvíjanie sebaobsluhy a vedenie detí k samostatnosti a k dodržiavaniu hygienických návykov
• realizácia výchovno-vzdelávacieho procesu detí primeraného ich veku a individuálnym potrebám
• participácia na kreatívnych a rozvojových aktivitách detí v interiéri aj exteriéri
• zdravotná asistencia v prípade potreby

Okrem toho Vám ponúkame možnosť si priebežne zvyšovať odbornú a praktickú úroveň na súvisiacich seminároch, poradách a supervízii.

• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• 37,5 hodinový pracovný čas
• odmeny a zamestnanecké výhody v rámci kolektívnej zmluvy a to príspevok zo sociálneho fondu (zdravie, kultúra, šport), úhrada 50% z ceny ročného lístka na MHD, príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia a i.
• možnosť ubytovania v ubytovni zamestnávateľa
• ANTIK BIKE mestský bicykel 2 hodiny denne zdarma
• účasť na kultúrnych podujatiach mestskej časti zdarma
• odmeny k pracovnému a životnému jubileu

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte elektronickou poštou na adresu: [email protected] , tel.: +421249112426 alebo ich doručte poštou, prípadne osobne na adresu Mestská časť Bratislava-Rača, Kubačova 21, 831 06 Bratislava.
Mestská časť si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odbor zameraný na starostlivosť o dieťa, zdravotnícke vzdelanie, absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania detí najmenej v rozsahu 220 hodín podľa zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• pozitívny vzťah k deťom
• komunikatívnosť, empatia a kreativita
• tímová spolupráca
• bezúhonnosť
• vítaná je prax v jasličkách, prax v nemocnici na detskom oddelení a pod.

Samospráva | Mestská časť Bratislava-Rača je jednou z mestských častí Hlavného mesta SR Bratislavy v okrese Bratislava III. Rozprestiera sa na rozlohe 23,6 km² a žije tu takmer 25 700 obyvateľov. Rača sa delí na miestne časti: Krasňany, Rača a Východné. Základnou úlohou obce pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov. Mestská časť zabezpečuje okrem iného ochranu a tvorbu životného prostredia, pamätihodností miestneho významu, pravidelne organizuje kultúrne podujatia, je zriaďovateľom základných a materských škôl, utvára podmienky na rozvoj športu detí a dospelých a poskytuje sociálne služby v podobe denného stacionára a terénnej opatrovateľskej služby. | Viac informácií o nás nájdete na www.raca.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4582399  Dátum zverejnenia: 21.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac