Vedúci/Vedúca oddelenia životného prostredia a dopravy

Mestská časť Bratislava - Rača

Miesto práce
Rača
Termín nástupu
od 1.7.2023 alebo dohodou
1 700 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od predchádzajúcich skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je Vám blízka problematikou životného prostredia a dopravy? Máte skúsenosti na vedúcej pozícii? Chcete prispievať k zlepšeniu verejných priestranstiev a zlepšovať veci verejné prácou v samospráve? Ponúkame vám možnosť participovať na zaujímavých projektoch, riadiť dynamický tím kolegov na oddelení životného prostredia a dopravy v mestskej časti Bratislava-Rača a odborne rásť.
• Vašou náplňou práce bude komplexné riadenie a koordinácia činností oddelenia životného prostredia a dopravy a zodpovednosť za plnenie úloh a vydávania stanovísk pre oblasť vodného a odpadového hospodárstva, posudzovania vplyvov na životné prostredie, ochrany prírody a krajiny, údržby verejnej zelene a čistoty mestskej časti, rozvoja detských ihrísk a verejných športovísk, zapojenia sa do projektov mesta Bratislava a i.
• Na úrovni dopravy budete riadiť činnosti oddelenia vo veciach údržby a opráv miestnych a účelových komunikácií, chodníkov a verejných priestranstiev, parkovacej politiky, cyklodopravy, zmeny organizácie dopravy pri kultúrnych podujatiach a pod.
• Zároveň budete aktívne spolupracovať s komisiou miestneho zastupiteľstva pre oblasť životného prostredia a dopravy.

• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• systém odmien a zamestnaneckých výhod v zmysle kolektívnej zmluvy - 37,5 hodinový pracovný čas, príspevok zo sociálneho fondu na zdravie, kultúrne, športové vyžitie, príspevok 50% ceny ročného lístka na MHD, príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia atď.
• ubytovanie v ubytovni zamestnávateľa
• ANTIK BIKE mestský bicykel zadarmo
• odmeny k pracovnému a životnému jubileu

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte elektronickou poštou na adresu: [email protected], tel.: +421249112426 alebo ich doručte poštou, prípadne osobne na adresu Mestská časť Bratislava-Rača, Kubačova 21, 831 06 Bratislava 35.
Mestská časť si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie študijného odboru v oblasti životného prostredia alebo dopravy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na vedúcej pozícii je výhodou.

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na zamestnanca:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• vzdelanie v odbore životného prostredia alebo dopravy je výhodou
• prax v odbore je výhodou, nie podmienkou
• predchádzajúca prax na vedúcej pozícii
• Microsoft Office – pokročilý užívateľ
• vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• schopnosť riadiť tím
• komunikatívnosť
• tímová spolupráca
• samostatnosť a spoľahlivosť
• asertivita
• bezúhonnosť

Samospráva | Mestská časť Bratislava-Rača je jednou z mestských častí Hlavného mesta SR Bratislavy v okrese Bratislava III. Rozprestiera sa na rozlohe 23,6 km² a žije tu takmer 25 700 obyvateľov. Rača sa delí na miestne časti: Krasňany, Rača a Východné. Základnou úlohou obce pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov. Mestská časť zabezpečuje okrem iného ochranu a tvorbu životného prostredia, pamätihodností miestneho významu, pravidelne organizuje kultúrne podujatia, je zriaďovateľom základných a materských škôl, utvára podmienky na rozvoj športu detí a dospelých a poskytuje sociálne služby v podobe denného stacionára a terénnej opatrovateľskej služby. | Viac informácií o nás nájdete na www.raca.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4580601  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac