Tajomník/tajomníčka školy

Mestská časť Bratislava - Rača

Miesto práce
Bratislava - Rača, Rača
Termín nástupu
1.6.2022
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné činnosti tajomníka/tajomníčky:
- zodpovednosť za správu registratúry,
- vykonávanie základnej finančnej kontroly,
- evidovanie úloh, sledovanie termínov a kontrola ich dodržiavania – aj podľa plánu práce školy,
- zhotovovanie záznamov z porád vedenia, kontrola plnenia záverov z pracovných rokovaní,
- organizovanie a zosúlaďovanie programu riaditeľa – organizovanie a zvolávanie rokovaní,
- organizovanie denného programu, vybavovanie telefónnych hovorov, organizovanie návštev,
- vybavovanie bežnej korešpondencie – vedenie evidencie došlej a odoslanej korešpondencie, protokolovanie odoslanej korešpondencie a zabezpečovanie jej expedovania,
- na základe pokynov riaditeľa pripravuje jeho rozhodnutia, príp. smernice,
- zabezpečovanie materiálneho a technického vybavenia sekretariátu,
- prijímanie, evidovanie a rozdeľovanie žiadostí o poskytnutie informácií podľa zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám,
- zabezpečovanie agendy sťažností v súlade so zákonom č. 9/2010 Z. z.,
- evidovanie registrovaných a neregistrovaných úrazov a nebezpečných udalostí.

Ponúkame prácu v menšej novovznikajúcej základnej škole Na Pántoch 9 a následne od augusta 2023 v novozrekonštruovanej a moderne zariadenej základnej škole Plickova 9 v centre mestskej časti Bratislava-Rača. Pre úspešného uchádzača (zamestnanca) ponúkame ubytovanie v samostatnej izbe v školskom byte alebo samostatnú izbu v ubytovni priamo v areáli školy Na Pántoch 9, Bratislava a taktiež možnosť využívania plavárne a telocvične v areáli školy.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom je možné poslať elektronickou poštou na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Mestská časť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
internet, Word, Excel - pokročilý

Požiadavky na uchádzača:
- profesionalita a odbornosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť

Samospráva | Mestská časť Bratislava-Rača je jednou z mestských častí Hlavného mesta SR Bratislavy v okrese Bratislava III. Rozprestiera sa na rozlohe 23,6 km² a žije tu takmer 25 700 obyvateľov. Rača sa delí na miestne časti: Krasňany, Rača a Východné. Základnou úlohou obce pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov. Mestská časť zabezpečuje okrem iného ochranu a tvorbu životného prostredia, pamätihodností miestneho významu, pravidelne organizuje kultúrne podujatia, je zriaďovateľom základných a materských škôl, utvára podmienky na rozvoj športu detí a dospelých a poskytuje sociálne služby v podobe denného stacionára a terénnej opatrovateľskej služby. | Viac informácií o nás nájdete na www.raca.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4324447  Dátum zverejnenia: 9.5.2022