1 200 - 1 500 EUR

Právnik

Mestská časť Bratislava - Rača

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Rača, Kubačova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba zmlúv a právnych analýz, správ a rozborov podľa požiadaviek oddelení a vedenia
• vytváranie interných predpisov a koordinácie postupu ich tvorby inými organizačnými útvarmi,
• príprava a koordinácia tvorby všeobecne záväzných nariadení,
• právne služby pre stavebný úrad
• zastupovanie mestskej časti pred súdom
• právne poradenstvo pre všetky oddelenia Miestneho úradu mestskej časti
• príprava a analýza právnych aktov
• komunikácia so štátnymi orgánmi
• spolupráca s externými partnermi
• návrh opatrení za účelom minimalizácie rizík

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200,-€ brutto v závislosti od dĺžky praxe a skúseností

• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 h
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• príspevok do III. piliera – dôchodkové sporenie
• odmeny pri pracovnom jubileu, variabilné odmeny
• sociálny fond na kultúrno-spoločenské vyžitie
• možnosť ubytovania v ubytovni zamestnávateľa

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte elektronickou poštou na [email protected] alebo ich doručte poštou, prípadne osobne na adresu Mestská časť Bratislava-Rača, Kubačova 21, 831 06 Bratislava 35.
Mestská časť si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• organizovanie a plánovanie práce
• logické myslenie
• aktívny prístup k práci a samostatnosť pri riešení úloh
• komunikačné zručnosti
• ochota preberať zodpovednosť
• analyzovanie a riešenie problémov
• spoľahlivosť

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mestská časť Bratislava-Rača
Kubačova 21
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anka Laslopová
Tel.: +421249112426
E-mail: poslať životopis
ID: 3802765   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200,-€ brutto v závislosti od dĺžky praxe a skúseností