800 - 1 150 EUR

Referent cestného hospodárstva

Mestská časť Bratislava - Rača

Miesto práce
Rača
Termín nástupu
1.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vydáva rozhodnutia na zriadenie vjazdu z miestnej komunikácie III. a IV. triedy a účelovej komunikácie na susedné nehnuteľnosti
• vydáva rozhodnutia na zriadenie vyhradeného parkovacieho miesta na komunikáciách III. a IV. triedy a účelových komunikáciách
• vydáva rozhodnutia o uzávierke, obchádzke a odklone dopravy na komunikáciách III. a IV. triedy a účelových komunikáciách
• vydáva rozhodnutia na vykonanie rozkopávkových prác na komunikáciách III. a IV. triedy a účelových komunikáciách
• vedie evidenciu vydaných rozhodnutí
• po ukončení zvláštneho užívania verejného priestranstva vykoná jeho kontrolu a spätné prevzatie
• uplatňuje odstránenie závad z titulu zvláštneho užívania
• sleduje uhradenie správneho poplatku za vydané rozhodnutia
• zabezpečuje bezpečnú prevádzku na miestnych komunikáciách III. a IV. triedy a účelových komunikácií
• postupuje požiadavky poslancov, fyzických a právnických osôb týkajúcich sa prevádzky a zmien v prevádzke na cestách a miestnych komunikáciách I. a II. triedy v mestskej časti na príslušné orgány štátnej správy a samosprávy
• zabezpečuje správu komunikácií III. a IV. triedy a účelových komunikácií
• zabezpečuje opravy a údržbu dopravného značenia
• zabezpečuje zmeny organizácie dopravy pre potreby MČ Rača (hody, vinobranie a iné)
• pripravuje stanoviská ku všetkým stupňom dopravno-inžinierskej dokumentácie a k organizácii dopravy na území mestskej časti
• zabezpečuje vlastnú investičnú prípravu a realizáciu investícií na miestnych komunikáciách III. a IV. triedy a účelových komunikácií
• zabezpečuje opravy, údržbu a čistenie uličných kanalizačných vpustí na komunikáciách v správe mestskej časti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800,- € do 1150,-€ brutto v závislosti od dĺžky praxe a skúseností

• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 h
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• príspevok do III. piliera – dôchodkové sporenie
• odmeny pri pracovnom jubileu, variabilné odmeny
• sociálny fond na kultúrno-spoločenské vyžitie
• možnosť ubytovania v ubytovni zamestnávateľa

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte elektronickou poštou na [email protected] alebo ich doručte poštou, prípadne osobne na adresu Mestská časť Bra-tislava-Rača, Kubačova 21, 831 06 Bratislava 35.
Mestská časť si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požiadavky.
Bližšie informácie podá vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, pán Mgr. Matúš Čupka, [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.4.2019 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestná doprava

Vodičský preukaz

B

• osobnostné a morálne predpoklady podľa Zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo ve-rejnom záujme v znení neskorších predpisov
• organizovanie a plánovanie práce
• aktívny prístup k práci a samostatnosť pri riešení úloh
• ochota preberať zodpovednosť
• spoľahlivosť
• znalosť práce s počítačom: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Internet - pokročilý
• znalosť práce s grafickým programom vítaná

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mestská časť Bratislava-Rača
Kubačova 21
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Margita Somorovská
Tel.: 49112426
E-mail: poslať životopis
ID: 3640746   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,- € do 1150,-€ brutto v závislosti od dĺžky praxe a skúseností