IT špecialista / systémový administrátor

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 000 EUR/mesiacPlat je dohodnutý vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností. Priemerný plat na pozícii sa vrátane kvartálnych odmien môže pohybovať okolo sumy 2330 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​​s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO​

  • ​Máte skúsenosti s inštaláciou a správou serverových systémov a služieb?​

  • Poznáte princípy sietí a výrobcovia Palo Alto a Cisco sú vám dobre známi?

  • Robili ste L2 systémového administrátora na serverovej aj sieťovej úrovni?

  • Hybridný režim on premise - cloud je vaše dobre známe prostredie?

  • Vyznáte sa v backup riešeniach a havárie systémov riešite v pohode pri rannej kávičke?​

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • poskytovanie technickej podpory L1 supportu,

  • konfigurácia a implementácia serverových riešení,

  • správa hybridného prostredia,

  • plošná inštalácia softvéru s následnou podporou,

  • správa a inovácie siete a firewallov,

  • asset management.

váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Pracovať budete priamo v priestoroch Miestneho úradu v budove Technopolu. Všetky požiadavky koncových používateľov nájdete v tiketovom systéme, v ktorom si po rannej porade a káve nájdete aktuálne zadania. Vo vašej kompetencii bude spravovanie systémov v celej pôsobnosti miestneho úradu, takže urobiť si monitoring bude asi jednou z prvých úloh, na ktorých budete pracovať. Serverovňa sa nachádza na rovnakom poschodí ako vaša kancelária, no predpoklad je, že systémy budete mať pod kontrolou vzdialene. ​

  • 5 dní dovolenky navyše
  • mobilný telefón s neobmedzenými volaniami
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)
  • možnosť využívania MultiSport karty
  • práca v stabilnom prostredí verejnej správy
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám do Petržalky poslať

  • štruktúrovaný profesijný životopis
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
  • certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať do 18.04.2024 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu dostanete najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
  • znalosť administrácie OS Windows Server 2019, Azure, Exchange 2019, Vmware,
  • znalosť správy siete v systémoch Cisco, Ubiquity, Palo Alto,
  • dobrý prehľad v sieťovej oblasti (TCP/IP, DNS, DHCP, LAN-WAN),
  • vodičský preukaz typu B.

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Stašová
E-mail: poslať životopis
ID: 4799830  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac