Odborný/á referent/ka na správu nehnuteľností - garáže

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 200 EUR/mesiacváš plat je dohadovaný vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností, no priemerný plat na pozícii vrátane kvartálnych odmien sa môže pohybovať až okolo sumy 1400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

  • Máte radi vo veciach poriadok, ste dôsledný, dodržiavate termíny a plánujete všetko vopred?
  • Máte skúsenosti s administratívnou prácou, ale nie je Vám (z času na čas) cudzia práca aj v teréne?
  • Máte skúsenosti s prenájmom a správou nehnuteľností?
  • Hovoria Vám niečo pojmy prepisy nájomného, verejná obchodná súťaž?
  • Nevadí Vám práca s tabuľkami, prehľady úhrad a ich pravidelná kontrola je pre vás samozrejmá vec?
  • Viete pracovať samostatne, ale ste súčasne aj tímový hráč, ktorý kolegovi vypomôže v ťažkej chvíli?
  • Radi by ste prispeli k efektívnejšiemu využívaniu majetku Petržalčanov?

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • vedenie agendy nájmu garážových stojísk a garáží v správe mestskej časti Bratislava-Petržalka
  • vybavovanie žiadosti o nájom garáže a garážového stojiska v správe mestskej časti
  • vypracovanie nájomných zmlúv na užívanie garáží a garážových státí
  • kontrola úhrad nájomného, upozorňovanie nájomcov na nedoplatky, vymáhanie nedoplatkov postupujete na právny referát
  • predkladanie predpisných poukazov nájomného a likvidácia faktúr za nebytové priestory,
  • vyhlasovanie verejných obchodných súťaží

váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto
Hoci budete mať kanceláriu v budove Oddelenia správy verejných priestranstiev na Ulici Ondreja Štefanka 2, vaším pracoviskom bude aj celá Petržalka. Denno-denne sa budete venovať problematike garáží a garážových stojísk. Občania sa na vás budú obracať s otázkami možnosti prenájmu garáže alebo garážového stojiska. V súvislosti s tým budete vyhlasovať verejné obchodné súťaže na prenájom garáží, teda garážových státí priamo vo vlastníctve našej mestskej časti. Vo vašej práci sa budete zaoberať aj situáciami, ak nájomca nebude uhrádzať nájomné. Na konci dňa budete môcť mať pocit, že ste prispeli k lepšiemu a efektívnejšiemu využitiu majetku Petržalky.

- 5 dní dovolenky navyše

- mobilný telefón s neobmedzenými volaniami

- príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)

- možnosť využívania MultiSport karty

- práca v stabilnom prostredí verejnej správy

- potrebné školenia a kurzy

- príspevok na stravovanie

a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať
  • štruktúrovaný profesijný životopis (povinné)
  • certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní (povinné)

informácie o výberovom konaní
Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať do 01.04.2024 (vrátane) na e-mail [email protected]. Vopred ĎAKUJEME za prejavený záujem, do ďalšieho kola výberovému konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 10 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

U našich nových kolegov uvítame orientáciu v príslušnej legislatíve, najmä v zákone o správnom konaní, obecnom zriadení, úprave niektorých pomerov súvisiacich s nájmom bytov a bytovými náhradami, vlastníctve bytov a nebytových priestorov či správcoch bytových domov. Zároveň by mal/a mať minimálne ročnú odbornú prax. Dosiahnuté stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I. či II. stupňa. Bez komplikácií by mal/a ovládať aj prácu s internetom a nástrojmi balíka Microsoft Office (najmä Excel, Word, Outlook), Internet. Znalosť cudzieho jazyka je výhodou. Samozrejmosťou je zmysel pre spoluprácu, pokojné a ústretové vystupovanie, dochvíľnosť a precíznosť nielen pri práci.

k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

  • úplné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I.či II. stupňa
  • ročnú odbornú prax
  • znalosť práce s internetom a nástrojmi balíka Microsoft Office
  • znalosť cudzieho jazyka výhodou

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Stašová
E-mail: poslať životopis
ID: 4787099  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac