Odborný/á referent/ka na správu nehnuteľností

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 200 EUR/mesiacváš plat je dohadovaný vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností, no priemerný plat na pozícii vrátane kvartálnych odmien sa môže pohybovať až okolo sumy 1400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

- Máte radi vo veciach poriadok, dodržiavate termíny a plánujete všetko vopred?

- Chcete pracovať proklientsky s obyvateľmi našej mestskej časti?

- Máte skúsenosti so správou nehnuteľností a nezľaknete sa riešenia problémových situácií?

- Hovoria vám niečo pojmy ako elektronická pošta či obeh dokladov?

- Radi by ste prispeli ku kultúrnejšiemu, a teda lepšiemu životu v našej Petržalke?

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

- zabezpečenie fyzickej odbornej správy nehnuteľností vo vlastníctve alebo správe mestskej časti

- zabezpečenie odbornej a technickej kontroly všetkých inžinierskych sietí

- kontrola výkonu a kvality dodávok služieb, ak sú poskytnuté externými dodávateľmi

- správa technických zariadení, vrátane vyhradených technických zariadení súvisiacich s prevádzkou nehnuteľností v majetku alebo správe mestskej časti

- zabezpečenie energetického managementu nehnuteľností v majetku alebo správe mestskej časti

- finančné plánovanie, technické a organizačné zabezpečenie procesov súvisiacich s nehnuteľnosťami v správe alebo majetku mestskej časti

váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Hoci budete mať kanceláriu v budove Oddelenia správy verejných priestranstiev na Ulici Ondreja Štefanka 2, vaším pracoviskom bude aj celá Petržalka. Budete sa starať o chod služieb, ktoré súvisia s užívaním nehnuteľnosti, ako napríklad dodávka vody, elektriny, plynu, kúrenia, vývoz odpadu a pod. Budete riešiť technické problémy, ktoré sa vyskytnú v nehnuteľnosti, ako napríklad poruchy výťahu, úniky vody, zlyhanie kúrenia a iné. Rovnako tak vašou úlohou bude navrhovať a realizuje modernizáciu nehnuteľnosti s cieľom zvýšiť jej komfort, energetickú efektívnosť a hodnotu. V neposlednom rade budete sledovať finančnú situáciu nehnuteľností. Na konci dňa budete môcť mať pocit, že ste prispeli k lepšiemu využitiu majetku Petržalky.

- 5 dní dovolenky navyše

- mobilný telefón s neobmedzenými volaniami

- príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)

- možnosť využívania MultiSport karty

- práca v stabilnom prostredí verejnej správy

- potrebné školenia a kurzy

- príspevok na stravovanie

a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať
  • štruktúrovaný profesijný životopis (povinné)
  • certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní (povinné)

informácie o výberovom konaní
Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať do 01.04.2024 (vrátane) na e-mail [email protected]. Vopred ĎAKUJEME za prejavený záujem, do ďalšieho kola výberovému konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 10 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať skúsenosť so správou nehnuteľností. Mal/a by mať ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské štúdium v príslušnom odbore. Oceníme skúsenosti z oblasti samosprávy. Administratívna práca by mala byť pre neho/ňu samozrejmosťou. U našich nových kolegov uvítame orientáciu v príslušnej legislatíve, najmä v zákone o správnom konaní, obecnom zriadení, úprave niektorých pomerov súvisiacich s nájmom bytov a bytovými náhradami, vlastníctve bytov a nebytových priestorov či správcoch bytových domov. Nevyhnutnou zručnosťou je ovládanie Excelu a schopnosť a chuť naučiť sa pracovať s ekonomicko-informačným systémom IS SAMO. Jeho/jej dôležitými vlastnosťami by mali byť spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť. Oceníme aj kolegu/yňu, ktorá/ý je tímový hráč, odolá stresu pri nápore práce a je aktívnym šoférom.

k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou v oblasti stavebníctva, ekonomiky alebo príbuzných odborov

- znalosti o prevádzke a údržbe nehnuteľností

- orientáciu v príslušnej legislatíve - zákon o vlastníctve bytov a nebytových priestorov a iné

- skúsenosť práce vo verejnej správe alebo samospráve je výhodou

- znalosť balíka Microsoft Office

- znalosť software DOMUS alebo iných zameraných na správu bytov

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Stašová
E-mail: poslať životopis
ID: 4787053  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac