Montážny technik výpočtovej techniky

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 200 EUR/mesiacPlat je dohadovaný vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností. Priemerný plat na pozícii sa vrátane kvartálnych odmien môže pohybovať okolo sumy 1400 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

  • Baví vás inštalovať a zapájať systémy z IT oblasti (kamery, wifi, alarm, kontrola vstupu)?
  • Ste manuálne zručný a radi pracujete v teréne?
  • Viete čo je štuktúrovaná kabeláž?
  • Chceli by ste sa naučiť viac o aktuálnych trendoch v IT oblasti?
  • Chcete prispieť k lepšiemu fungovaniu samosprávy v Petržalke?

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • Montáž, zápájanie a oživovanie alarmov SATEL a kamerových systémov Dahua
  • Inštalácia a nastavenie internetového pripojenia na rôznych objektoch Petržalke.
  • Vytvorenie štruktúrovanej kabeláže a zapájanie sieťových zariadení.
  • Nastavenie bezdrôtových systémov UniFi a switchov Cisco.

váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Pracovať budete na rôznych objektoch v rámci Petržalky. Ráno si zoberiete auto a pôjdete spolu s kolegami na niektorú lokalitu, kde bude treba urobiť konkrétne činnosti ako napríklad zapojenie IT systému, zlepšenie stavu vnútornej dátovej siete alebo urobiť úplne novú sieť. Kolegovia vám povedia, čo by ste mohli urobiť samostatne alebo kde by ste mohli s nimi spolupracovať. Z času na čas si pôjdete do skladu pre materiál alebo náradie, ktoré by ste mohli potrebovať či nainštalovať. Pracovať budete pod dozorom starších kolegov, ktorí jednotlivé projekty odborne zastrešujú.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • mobilný telefón s neobmedzenými volaniami
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)
  • možnosť využívania MultiSport karty
  • práca v stabilnom prostredí verejnej správy
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám do Petržalky poslať

  • štruktúrovaný profesijný životopis
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
  • certifikát elektrotechnika (paragraf 21, 22, 23)

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať do 17.04.2024 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu dostanete najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Náš nový kolega by mal mať hlavne chuť do práce a nebáť sa manuálne pracovať. Sprvoti bude potrebné naťahať káble a osadiť zariadenia, až potom príde na rad inštalácia a oživovanie systémov. Spravidla ide o znalosť štruktúrovanej kabeláže, routing a switching na základnej úrovni, mierna znalosť LAN/WAN a DHCP. Znalosť alarmov SATEL, UniFi systémov, kamerových systémov a elektroinštalácie je výhodou.

k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

  • manuálnu zručnosť a logické uvažovanie
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • odborná prax výhodou
  • základný prehľad v sieťovej oblasti výhodou (TCP/IP, DHCP atď.)
  • vodičský preukaz typu B je podmienkou

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Stašová
E-mail: poslať životopis
ID: 4774600  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac