Podnetár/ka referátu komunikácie (junior)

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Petržalka, Bratislava, Petržalka, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 200 EUR/mesiacváš budúci plat je vždy dohodnutý individuálne na základe kvalifikácie a skúseností, no priemerný plat na tejto pracovnej pozícii vrátane kvartálnych odmien sa môže pohybovať až okolo 1400 EUR za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s vašou prácou v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

  • Dokážete sa cez deň prelúskať desiatkami podnetov vo forme e-mailov, správ či komentárov a pripraviť na ne vecné i slušné odpovede na základe informácií od kolegov odborníkov?
  • Nezľaknete sa množstva telefonátov a osobných otázok od vašich spolupracovníkov i zvedavých obyvateľov, ktorí sa rovnako ako vy zaujímajú o veci verejné v Petržalke?
  • Neprekvapia vás ani slovné spojenia ako Odkaz pre starostu alebo takzvaná 211-ka?
  • Viete sa obrniť trpezlivosťou aj pri zdanlivo nezodpovedateľných otázkach?
  • Nerobí vám problém pracovať vtedy, keď sa práve niečo deje a svoju prácu nevnímate len cez výplatnú pásku, ale beriete ju ako poslanie, ktoré je automaticky spojené so zodpovednosťou voči kolegom i verejnosti?

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • aktívny zber podnetov a odpovedanie na podnety nielen obyvateľov Petržalky a Bratislavy
  • správa podnetov v rámci nášho stále nového webu https://PODNETY.PETRZALKA.sk, e-mailu [email protected], chatovacích aplikácií, sociálnych sietí či platformy Odkazprestarostu.sk
  • komunikácia s ďalšími referátmi a oddeleniami úradu, ako aj organizáciami a partnermi mestskej časti pri riešení jednotlivých podnetov
  • sumárna evidencia a reportovanie stavu a riešenia obdržaných podnetov
  • spolupráca na komunikačných a marketingových aktivitách mestskej časti

váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Vaša štvordielna open space kancelária s budúcimi super kolegami - Dávidom (váš šéf a bývalý senior podnetár), Miou (PR), Maťkou (noviny), Ivkou (foto a video), Jankou (podnety), Silvi s Nikou (obe online marketing) a Palim s Peťom (obaja grafika) - sa nachádza na prvom poschodí nášho miestneho úradu a okrem nich v nej nájdete i technické vybavenie a zázemie nášho samosprávneho komunikačného tímu, za ktoré sa rozhodne nebudete musieť hanbiť. Navyše, nech už ráno prídete pešo, na bicykli, v MHD alebo autom, vždy vás privíta váš nový kolektív a voňavá káva.
Po pravidelnej internej porade celého referátu si s kolegyňou Jankou prejdete zoznam nových i nejaký ten čas už evidovaných podnetov naprieč platformami. Následne si spoločne určíte, komu z odborných kolegov či partnerov Petržalky patria a začnete pracovať na ich riešení. Odmenou vám bude skvelý pocit, že ste svojou prácou prispeli k lepšiemu životu obyvateľov našej mestskej časti.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • možnosť práce z domu v prípade potreby a dohody
  • mobilný telefón a služobný laptop aj na súkromné účely
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po odpracovanom roku)
  • stabilná práca v prívetivom a funkčnom kolektíve
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce v samospráve či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať

  • štruktúrovaný profesijný životopis (povinné)
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní (povinné)
  • referencie na doterajšiu prácu, projekty či kampane
  • certifikáty o relevantných kurzoch a školeniach

informácie o výberovom konaní
Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 15. marca 2024 (vrátane) cez portál Profesia i na e-mail [email protected]. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu informáciu dostanete najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať prax a skúsenosť s prácou vo verejnej či štátnej správe alebo v samospráve, s komunikáciou s občanmi, obchodnými partnermi alebo úradmi. Dôležitými vlastnosťami by však mali byť najmä odbornosť, samostatnosť, zmysel vidieť veci komplexne a nebáť sa učiť aj z vlastných chýb. V neposlednom rade platí, že spolupráca, vytrvalosť, ochota pomôcť, trpezlivosť, prioritizácia či zodpovednosť nie sú u nás na referáte iba frázami.

k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou a perfektné ovládanie slovenčiny
  • aspoň základná znalosť zákona 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám
  • prax s online redakčnými systémami a nástrojmi (napr. WordPress), ako aj sociálnymi sieťami
  • záujem o kompetentnú správu vecí verejných a miesto, v ktorom žijete
  • trpezlivosť, odolnosť voči stresu a povaha nebrať si veci príliš osobne

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Diheneščíková
Tel.: +421947487238
E-mail: poslať životopis
ID: 4773620  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac