Referent/ka verejného obstarávania

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Kutlíkova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 500 EUR/mesiacplat je dohadovaný vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností. Priemerný plat na pozícii sa vrátane kvartálnych odmien môže pohybovať okolo sumy 1750 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

  • Je pre vás dôležité efektívne nakladanie s verejnými prostriedkami?
  • Poznáte proces verejného obstarávania a vedeli by ste participovať na jeho príprave pre obstarávateľa, ktorým je miestna samospráva?
  • Je pre vás prirodzená spolupráca a preferujete prácu v tíme?
  • Radi by ste prispeli ku kultúrnejšiemu, a teda lepšiemu životu v našej Petržalke?

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • príprava podkladov k verejnému obstarávaniu (prevažne zákaziek s nízkou hodnotou a podlimitných zákaziek cez EKS) podľa zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z. z. vrátane e- aukcií a zákaziek zadávaných prostredníctvom EKS
  • spolupráca pri príprave výziev, súťažných podkladov a ostatných dokumentov v rámci zvoleného postupu obstarávania
  • spracovanie výsledkov súťaží podľa platných interných smerníc, sledovanie legislatívy
  • spolupráca s odbornými útvarmi miestneho úradu tak, aby bol obstaraný predmet zákazky čo najpresnejšie podľa požiadaviek útvaru a v súlade s legislatívou
  • spracovanie štatistík a prehľadov realizovaných zákaziek pre zamestnávateľa
  • spolupráca na príprave interných smerníc v oblasti verejného obstarávania
  • spolupráca pri príprave ročného plánu obstarávania

  • 5 dní dovolenky navyše
  • mobilný telefón s neobmedzenými volaniami
  • možnosť práce z domu podľa interných pravidiel
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)
  • práca v dynamickom kolektíve
  • možnosť využívania MultiSport karty
  • práca v stabilnom prostredí verejnej správy
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať

  • štruktúrovaný profesijný životopis (povinné)
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní (povinné)

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 21. júna 2023 (vrátane) na e-mail [email protected]. Vopred ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberovému konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

k vašej novej práci pre Petržalku budete potrebovať

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, no výhodou je vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického, právneho alebo ekonomického zamerania
  • minimálne 2-ročná prax v oblasti verejného obstarávania
  • znalosť legislatívy týkajúcej sa verejného obstarávania, najmä zákona č. 343/2015 Z. z., znalosť európskych smerníc týkajúcich sa verejného obstarávania a znalosť rozhodovacej a metodickej činnosti Úradu pre verejné obstarávanie
  • precíznosť, zmysel pre detail, trpezlivosť a dobrá komunikácia
  • organizačné schopnosti a základná znalosť ekonómie
  • ovládanie Microsoft Word na dobrej a Excel na používateľskej úrovni
  • výhodou sú aj technické znalosti (napríklad pri obstaraní strojov, stavebného materiálu)
  • spoľahlivosť, schopnosť pracovať pod časovým stresom
  • kultivovaný písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, správna gramatika
  • práca s informačnými systémami EVO, EKS, Josephine a podobne

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Diheneščíková
Tel.: +421947487238
E-mail: poslať životopis
ID: 4597138  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac