PHP programátor/ka

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Kutlíkova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 800 EUR/mesiacváš plat je dohadovaný vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností, no priemerný plat na pozícii vrátane kvartálnych odmien sa môže pohybovať až okolo sumy 2100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

  • Hľadáte prácu v mladom a dynamickom kolektíve zameranom na moderné technológie, v ktorom sa vždy niečo deje a ktorý sa denno-denne učí nové a nové veci?
  • Nebojíte sa meniť veci k lepšiemu, aj keď to dočasne môže spôsobiť mierne komplikácie, lebo viete, že inovácie hýbu svetom a 21. storočie dorazilo už pred viac ako 20 rokmi?
  • Chcete robiť na projektoch, ktoré slúžia na zjednodušenie života obyvateľov a návštevníkov jednej z najväčších slovenských samospráv a priložiť tak ruku k dielu?

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • podieľanie sa na vývoji interných systémov miestneho úradu
  • vytváranie šikovných ONLINE riešení pre občanov (petržalské online „referendum“, vlastný systém pre rýchle AG testovanie na najväčšej MOM-ke Slovenska)

váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Vašou náplňou práce bude zjednodušenie života Petržalčanov a zamestnancov. Budete sa podieľať na vývoji interných systémov úradu alebo pri vývoji systémov pre obyvateľov Petržalky. Vašou úlohou môže byť vytvorenie evidenčného softvéru pre odťahové parkovisko alebo ONLINE skladu pre kolegov. Nevyhnete sa ani parkovacej politike, a to vytvorenim dátovej databázy vozidiel v Petržalke a tešiť sa môžete aj na ďalšie programátorské výzvy. Pravidelne tak budete komunikovať nielen s kolegami z referátu komunikácie, s ktorými budete pracovať na vylepšení webu Petržalky.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • možnosť práce z domu podľa interných pravidiel
  • mobilný telefón s neobmedzenými volaniami
  • služobný notebook
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)
  • možnosť využívania MultiSport karty
  • práca v stabilnom prostredí verejnej správy
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám do Petržalky poslať

  • štruktúrovaný profesijný životopis

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 21. júna 2023 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu dostanete najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

k vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

  • pozícia vhodná pre absolventa
  • znalosť jazyka PHP a SQL
  • základná znalosť v prostredí OS Linux
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • znalosť konfigurácie Apache/Nginx, MySQL/MariaDB, HAProxy a jazyka Python je výhodou
  • samostatnosť, zodpovednosť a chuť učiť sa

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Diheneščíková
Tel.: +421947487238
E-mail: poslať životopis
ID: 4597113  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac