Špecialista/ka IT podpory

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Kutlíkova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď / po dohode
1 300 EUR/mesiacna základe kvalifikácie, skúseností a výsledkov + možnosť kvartálnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

  • Baví vás komunikovať s kolegami a riešiť ich požiadavky v oblasti IT?
  • Vyznáte sa v aktuálnych technologických trendoch a viete spolupracovať na ich zavedení do praxe?
  • Ste pripravený/á hľadať softvérové a hardvérové riešenia pre nové situácie, napríklad online rokovanie miestneho zastupiteľstva kvôli pandémii?
  • Ústretovosť, príjemné vystupovanie a praktickosť sú súčasťou vášho každodenného nastavenia?
  • Chcete prispieť k lepšiemu fungovaniu samosprávy v Petržalke?

Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • Poskytovanie technickej podpory a riešenie problémov koncových používateľov s prideleným HW, SW, sieťovým pripojením a ďalšími IT technológiami.
  • Poskytovanie základnej úrovne aplikačnej podpory pre používané biznis aplikácie a užívateľský softvér.
  • Správa a údržba pracovných staníc (PC, notebooky a mobilné telefóny) a periférnych zariadení, pripojenia do firemnej siete a internetu.
  • Inštalácia operačných systémov a užívateľského softvéru.
  • Správa užívateľských účtov, prideľovanie prístupových oprávnení do aplikácií a IT systémov.
  • Vedenie evidencie majetku IT vrátane HW a SW licencií.

Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Pracovať budete zväčša priamo v priestoroch nášho miestneho úradu. Zdrojom informácií o požiadavkách na riešenia problémov budúcich kolegov sa stane najmä váš e-mail, na ktorom si po rannej porade, káve a prerozdelení úloh nájdete aktuálne zadania. Niektoré z požiadaviek budete vedieť vyriešiť priamo zo svojej kancelárie, napríklad vytvorenie konta novému užívateľovi, nastavenie prístupu do dochádzkového systému či zmenu nastavení v programoch pre registratúru. Inokedy však pôjdete aj vymeniť toner sieťovej tlačiarne, prípadne vybehnete kolegom nastaviť zdieľané kalendáre Outlooku či klienta v pracovnom mobile. Nudiť sa však určite nebudete, pretože sa na našom úrade naozaj snažíme držal krok s dobou aj v oblasti IT, aby bol pre našich obyvateľov a návštevníkov dostupný čo najľahšie a na čo najväčšom počte platforiem.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • mobilný telefón s neobmedzenými volaniami
  • možnosť práce z domu podľa interných pravidiel
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 odpracovanom roku)
  • dochádzkový bonus do výšky 70 Eur mesačne
  • stabilná práca v prívetivom kolektíve
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 28. novembra 2022 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu dostanete najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

poskytovanie technickej podpory

Počet rokov praxe

2

Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať prax a skúsenosť v oblasti IT s poskytovaním technickej podpory aspoň dva roky. Zároveň aspoň stredoškolské vzdelanie s maturitou, znalosť administrácie OS Windows 10 a kancelárskych balíkov MS Office Tiež ovládať základy práce s Windows Server, AD, MS SQL a mať základný prehľad v sieťovej oblasti (TCP/IP, DNS, DHCP atď.). Samozrejmosťou sú aj komunikatívnosť, naozaj príjemné a ústretové vystupovanie, dochvíľnosť a precíznosť nielen pri práci. Vodičský preukaz je výhodou.

K vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • odborná prax 2 roky s poskytovaním technickej podpory
  • znalosť administrácie OS Windows 10 a kancelárskych balíkov MS Office
  • Windows Server, AD, MS SQL základy
  • základný prehľad v sieťovej oblasti (TCP/IP, DNS, DHCP atď.)
  • vodičský preukaz typu B (výhoda)

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Diheneščíková
Tel.: +421947487238
E-mail: poslať životopis
ID: 4285718  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac