Можливість для людей з України

Ručný kosec trávnikov

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Petržalka
Termín nástupu
ihneď / po dohode
667 - 841 EUR/mesiacv závislosti od výšky výkonnostných odmien a dochádzkového bonusu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO
Preferujete prácu na čerstvom vzduchu pod holým nebom?

  • Máte skúsenosti s kosením s krovinorezom a dbáte na bezpečnosť seba aj ostatných?
  • Ste zručný/á a nezľaknete sa ani upratovania, kosenia alebo starostlivosti o zeleň?
  • Záleží vám na tom, ako Petržalka vyzerá a viete s úsmevom urobiť to, čo je práve treba?

Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • mechanické kosenie a ručné vyhrabávania lístia
  • starostlivosť o zeleň a verejný poriadok v mestskej časti
  • ručné a pomocné mechanické práce pri správe verejných priestranstiev a objektov mestskej časti
  • zber organického a anorganického odpadu podľa potrieb a harmonogramu prevádzky
  • zimná údržba a iné práce mimo sezóny starostlivosti o trávniky
ďalšie úlohy súvisiace s dohodnutým druhom práce podľa pokynov vedúceho zamestnanca

Váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Vašim pracoviskom sa stane celá Petržalka. Spolu s budúcimi kolegami z nášho oddelenia správy verejných priestranstiev sa ráno stretnete pri káve na porade, na ktorej si rozdelíte úlohy pre daný deň. Pripravíte si potrebné náradie a plán prác naprieč našou mestskou časťou a vydáte sa na miesto výkonu svojej práce pre tento deň. Budete pracovať na častiach projektov podľa vašej odbornosti. Preto nemôžete zabúdať ani na ochranné pomôcky a bezpečnosť pri práci. Tým myslíme nielen tú vašu, ale aj vašich kolegov a okoloidúcich. Počas leta budete pracovať od 06:00 do 14:00 a cez zimu zase od 07:00 do 15:00. Keďže prác súvisiacich s údržbou má naša Petržalka, našťastie, požehnane, nudiť sa naozaj nebudete a zaslúžená vďaka obyvateľov alebo návštevníkov najväčšej slovenskej mestskej časti tak bude viac než pohladením pre dušu.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke
  • kvalitné technické vybavenie
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 roku)
  • dochádzkový bonus do výšky 70 Eur mesačne
  • stabilná práca v prívetivom kolektíve
  • potrebné školenia a kurzy
  • teambuildingy s občerstvením
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám do Petržalky poslať

  • profesijný životopis
  • certifikáty o kurzoch a školeniach (nepovinné)
  • doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

PONUKA JE VHODNÁ AJ PRE PRIATEĽOV Z UKRAJINY, ktorí utekajú pred vojnou, a to podľa platných pravidiel Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR. Minimálna požadovaná úroveň slovenského jazyka pri tejto pracovnej pozícii v Petržalke je A1.

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať minimálne do 30. júna 2022 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. V prípade záujmu môžete kontaktovať aj pána Petra Slováka na tel. čísle 0947 487 545 alebo e-maile [email protected] Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Náš nový kolega alebo kolegyňa by mal/a mať základné vzdelanie, prax a skúsenosť s prácami v rámci odborného zamerania. Zároveň odborné vedomosti, ktoré s týmito prácami priamo súvisí. Samozrejmosťou je zdravotná spôsobilosť na výkon práce.

K vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať

  • minimálne základné vzdelanie
  • príslušné pracovné skúsenosti
  • záujem o rozširovanie vedomostí a zručností
  • schopnosť pracovať samostatne, odolnosť voči stresu a tímovosť
  • ochotu a chuť pracovať
  • flexibilitu a dochvíľnosť

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Diheneščíková
Tel.: +421947487238
E-mail: poslať životopis
ID: 4243114  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 667 EUR/mesiac