Referent – referát investičných činností

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmzda od 1200 EUR / podľa rozsahu kvalifikácie, praxe a dosiahnutých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za plynulý priebeh a realizácie investičných projektov
• realizácia stavieb podľa investičného plánu
• riadenie a koordinácia pracovníkov na stavbách
• dodržiavanie a kontrola dodržiavania stanovených stavebných postupov a harmonogramov
• účasť na kontrolných dňoch, vedenie stavebného denníka,
• aktívna komunikácia so všetkými dodávateľmi
• aktívna komunikácia s inými oddeleniami MÚ za účelom dosiahnutia želaného výsledku
• kontrola nákladov stavby
• kontrola cenových ponúk a opodstatnenosť nákladov
• kontrola vystavených faktúr
• odhadovanie investičných nákladov budúcich realizácií
• hodnotenie skutkového stavu budov patriacich pod správu MČ
• aktívny dozor nad pracovníkmi stavby, všetkými profesiami
• čítanie projektovej dokumentácie
• kontrola projektov
• kontrola dodržiavania bezpečnostných postupov pri práci
• investičnú činnosť v etape investičnej prípravy a realizácie objektov alebo častí stavieb
• sledovanie rozpočtu mestskej časti v rámci údržby a investičnej činnosti, objednávanie materiálu, služieb
• príprava materiálov pre legislatívne odovzdanie stavieb
• príprava zmlúv,
• a iné

Kvalifikačné predpoklady:
• úplné stredné odborné vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
• odborná prax minimálne 3 roky
• znalosť cudzieho jazyka (AJ, NJ) je výhodou
• počítačové znalosti: Excel, Word, Outlook, Internet

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti na výberové konanie je nutné predložiť:
• profesijný životopis s prehľadom priebehu zamestnaní
• doklady o vzdelaní a odbornej spôsobilosti
• doklady o ďalších špeciálnych školeniach potrebných pre výkon funkcie

Profesijný životopis spolu s požadovanými dokladmi zasielajte do 20.10.2020, 14:00 h na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Originály dokladov k nahliadnutiu spolu s podpísaným súhlasom so spracovaním osobných údajov prinesie uchádzač na výberové konanie osobne.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej mestskej časti. K výberovému konaniu budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a zašlú požadované doklady.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej mestskej časti. K výberovému konaniu budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a zašlú požadované doklady. Informáciu o tom, či ste pozvaný na osobný pohovor dostanete najneskôr do 14 dní od termínu ukončenia prijímania životopisov. Uchádzačov, ktorí neboli vybratí na osobný pohovor nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za porozumenie.

Poskytnuté osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonanie úkonov pred uzatvorením zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Neuskutoční sa prenos osobných údajov do tretích krajín. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú využívané na pracovnoprávne účely.
Viac informácií ohľadom ochrany osobných údajov nájdete na https://www.petrzalka.sk/ochrana-osobnych-udajov/.
Kontakt na zodpovednú osobu pre ochranu osobných údajov – [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť
• tímový duch, flexibilita, odolnosť voči stresu
• bezúhonnosť, osobnostné a morálne predpoklady
ID: 3983822  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac