Referent/ka denného centra Račianska "Zlatý dážď"

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Račianska 89, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď / po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
521,5 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dohodnutá pracovná doba od 12.30 hod. do 17.00 hod. denne,
• pri výkone práce dodržiava platnú legislatívu, interné normy, smernice, zásady, štatút, prevádzkový a sanitačný poriadok denného centra,
• dodržiava všeobecné hygienické zásady a bezpečnostné predpisy pri práci,
• riadi a zabezpečuje činnosť a prevádzku denného centra,
• zabezpečuje a podáva občerstvenia počas akcií denného centra,
• vedie evidenciu dokladov na zúčtovanie drobných nákupov potrebných pre zabezpečenie chodu denného centra,
• organizuje kultúrno-spoločenské akcie pre členov denného centra a vybavuje administratívu s tým spojenú, zodpovedá za tvorbu výročnej správy denného centra,
• organizuje jednodňové zájazdy,
• spolupracuje pri zabezpečení krátkodobých prenájmov priestorov denného centra a to najmä sprístupňuje priestory prenajímateľom, zabezpečuje bezproblémový priebeh, sleduje trvanie prenájmu a uzatvára zariadenie po skončení prenájmu,
• denne upratuje priestory denného centra a sociálnych zariadení,
• zodpovedá za majetok, poriadok a čistotu v interiéri denného centra,
• plní ďalšie mimoriadne pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného.

• odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy:
- za mesiac apríl vo výške až do 50% funkčného platu,
- za mesiac september vo výške až do 50% funkčného platu,
• 13. plat vo výške 100% funkčného platu v zmysle kolektívnej zmluvy,
• 5 dní dovolenky navyše,
• 4 dni sick day,
• stravné lístky v hodnote 6,50 €,
• 50% úhrada z ceny ročnej električenky,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 85 € mesačne,
• multisport karta.

Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok (22,5 h/T) na dobu určitú; práca v poobedných hodinách (12,30 - 17,00 hod. denne).

Ak Vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať požadované listiny:
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,
• profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom o doterajšej praxi a so stručným popisom pracovných činností,
• súhlas so spracúvaním osobných údajov.

Spracovanie osobných údajov:
Osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonávanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzatvorenia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely.

Písomnú žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis s nižšie uvedeným súhlasom* doručiť najneskôr do 15.04.2024 na adresu:

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Nové Mesto
Referát personalistiky a miezd
Junácka ul. 1
832 91 Bratislava

alebo

na adresu [email protected].

Písomnú žiadosť so všetkými požadovanými dokumentami je možné poslať aj prostredníctvom www.profesia.sk.

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

*Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 1 roka odo dňa jeho udelenia.

Požiadavky na zamestnanca

• min. stredoškolské vzdelanie s maturitou,
• vítané sú pracovné skúsenosti z oblasti sociálnej práce so seniormi a poradenstva pre seniorov,
• zručnosti pri práci s PC a balíkom Microsoft Office,
• samostatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, komunikačné schopnosti, osobné a morálne predpoklady, zodpovednosť a precíznosť.

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4793308  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 521,5 EUR/mesiac